Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkrętarka MacAlister 16V Li-ion

16 Maj 2010 19:54 5872 2
  • Poziom 11  
    Witam
    Dzisiaj w Castoramie zauważyłem okazyjną cenę Wiertarko-wkrętarki MacAlister 16V Li-ion, niestety nie zapisałem numeru, na stronie producenta jej nie ma.
    Kosztuje tylko 176 zł, ma 2 akumulatory 16V Li-ion, ładowarkę ok. 1h, moment 35Nm, 2 biegi (0-330 i 0-1300 jak dobrze pamiętam), nietypowy wygląd, rączka w kształcie U i na dole akumulator.
    Czy ktoś widział, używał tego modelu? Czy się to opłaca, czy ma jakąś wadę i dla tego taka tania?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
    Pozdrawiam

#EDIT
    Model: MacAlister MAC 160LCD
  • Poziom 11  
    Zależy do czego i na ile pracy. Bo koszt wkrętarki to 3/4 ceny - to cena akumulatora. A jeśli wkrętarka więcej będzie leżeć jak pracować to i akumulatory szybciej wysiądą. A do pracy na teraz i nie profesjonalnie - to będzie. Jak jeszcze gwarancję dadzą.
  • Poziom 9  
    Mam taką i rżnę ją ładny kawałek czasu, nie narzekam na nią ani trochę. Jest bardzo silna ,wygodna i lekka,ten dodatkowy uchwyt jest bardzo poręczny przy dociskaniu oburącz przy dużych wkrętach.baterie też niczego sobie,dobrze mi trzymają.Za tą cenę litówka tej mocy to duża oszczędność. Ja swoją kupiłem ja jeszcze była droższa ok. 3,5 stówki w Castoramie. Na twoim miejscu bym ją łykał. Pozdrawiam . Romaszko.