Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka Indesit CA238L nie mrozi, spalony układ sterowania.

pytonbiala 16 Maj 2010 21:40 2991 4
  • #1 16 Maj 2010 21:40
    pytonbiala
    Poziom 11  

Witam, mam w/w lodówkę i mam z nią taki problem że przestała mi chłodzić chłodziarka natomiast zamrażalnik działał poprawnie. Zdjąłem obudowę tą od sterowania u góry lodówki i okazało się że moduł tam się znajdujący został uszkodzony ale to w taki sposób że spaliła się jedna część na płytce drukowanej oraz wytopiła dziura nad tą płytką. Zaznaczam że raz już się tak stało i kosztowało to ok 250 zł. Moje pytanie brzmi: dlaczego tak się stało i czy dokupi się taki moduł i w ogóle czy opłaca się ją naprawiać.

0 4
  • Arrow Multisolution Day
  • #2 16 Maj 2010 21:47
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • Arrow Multisolution Day
  • #3 16 Maj 2010 21:59
    pytonbiala
    Poziom 11  

na chwilę obecną nie mam takowej fotki ale postaram się jutro dodać.

oto zdjęcia tej części:
    lodówka Indesit CA238L nie mrozi, spalony układ sterowania. lodówka Indesit CA238L nie mrozi, spalony układ sterowania. lodówka Indesit CA238L nie mrozi, spalony układ sterowania.

0
  • #4 26 Maj 2010 18:44
    pytonbiala
    Poziom 11  

Odkąd moderator przeniósł mi temat do działu dla początkujących temat się urwał i nikt mi nie chce udzielić pomocy.

0
  • #5 27 Lut 2013 10:01
    pytonbiala
    Poziom 11  

do sprzedania mam modół taki jak na zdjęciu nowy nie urzywany jeśłi ktoś zainteresowany to proszę o prv. często się to psuje w lodówkach indesit, jeśli ktoś takowe naprawia to chętnie odsprzedam

0