Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Manta 5 Easy Rider MAPMAP LX GPS510+automapa.

17 Maj 2010 13:42 18261 10
  • Poziom 31  
    Witam.
    Posiadam taki jak niżej typ nawigacji.
    Nawigacja Manta 5 Easy Rider MAPMAP LX GPS510

Czy jest możliwośc wgrania do niej automapy - AutoMapa_6.2.0_EU?

Próbowałem wgrać ale po kliku godzinach wyskoczył, komunikat:
    "Instalacja nie powiodła się nie można utworzyć pliku docelowego."

Trzeba ją najpierw jakoś odblokowac?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Najpierw użyj przycisku "szukaj" potem podaj ile i jakiej pamięci i zadawaj pytania.
  • Poziom 31  
    Automapę chciałbym zainstalować na karcie pamięci (4gb, fat 32) micro sd włożonej do urządzenia. Próbuję zainstalować poprzez kabel usb.
    Oznaczenia urządzenia:

CPU: Atlas III
    GPS Module: SiRF Atlas III
    Memory: Operationl SDRAM 64Mb
    Built-in Flash 512Mb

P.S. Szukałem tego modelu na elektrodzie.
  • Poziom 30  
    Poczytaj PW, czyżbyś nie zauważył.
  • Poziom 31  
    Automapa jest zakupiona w sklepie z licencją.
    Problem jest z instalcją na Manta 5 Easy Rider MAPMAP LX GPS510.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    1. upewnij sie w Instrukcji Obslugi urzadzenia, ze urzadzenie obsluguje ta wielkosc karty SD (lub HC-SD ?)
    2. legalna instalka nie nazywa sie "AutoMapa_6.2.0_EU" :) - pobierz wersje DEMO ze strony producenta i sprawdz.
    3. AM instalujesz na karcie SD wybierajac dodatek ktory doda na karcie folder "mobilenavigator" - zwykle dziala. Jesli akurat na Twojej Mancie nie, urzadzenie trzeba odblokowac - tematy tutaj, lub gotowe do zakupienia na Allegro.
  • Poziom 31  
    Otrzymuję taki błąd przy uruchomieniu:

Cytat:

Fatal Application Error
    Application wceAm.exe has perfomed illegal
    operation and will be shut down.If the problem
    persists, contact the program vendor.
    Program: wceAm.exe
    Exception:0xC0000005
    Address: 002C5788

Dziwna sprawa jest bo urządzenie widzi kartę: 4Gb(nowa) sdhc kingstone.
    Prezcytałem wiele porad i każdy mówi coś innego. Jedni piszą, żby nie instalować żadnych dodatków przy instalcji AM, a w instrukcji jest, żeby zainstlować dodatek do nokii500.
    Z tego co wiem to ten model umożliwa działanie AM bez odblokowania, gdyż tamw menu jest do wyboru program nawigacyjny.

Nazwa oryginalnej instalki ze strony producenta: AutoMapa_6.2.0_EU.exe.
    P.S.

Dzięki za zainteresowanie tematem.
  • Poziom 38  
    Zacznij wiec od zainstalowania wersji DEMO. wybierz w ustawieniach nawigacji: karta: Automapa EU, plik wceam.exe

Jesli blad nadal sie pojawia - Zespół Helpdesk (Infolinii) AutoMapy udziela pomocy legalnym uzytkownikom telefonicznie (22-859-0240) w godzinach 8:00 - 19:00 w dni robocze oraz e-mailem (pomoc@AutoMapa.pl) w w/w i nieco rozszerzonych godzinach w dni robocze a także (z nieco dłuższym czasem reakcji) we wszystkie dni świąteczne i weekendy.
  • Poziom 31  
    Spróbuje tak zrobić.
    Czy rejestrację trzeba robić za każdym razem przy kazej instalacji AM , czy tylko raz, a przy nastepnej już nie zaznaczać rejestracji?
    Chodzi mi o wersję Eu.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Kolego widzę, że to co koledzy napisali to nie bardzo dotarło tak jak napisane zostało wyżej radzę to samo odblokować nawigację, jeżeli nie wiesz jak to szukaj pewnie znowu się popsuło co ta obsługa robi. :D Jak nie znajdziesz to na alledrogo masz oferty odblokowania.
  • Poziom 31  
    Ta nawigacja jest odblokowana fabrycznie i można na niej uruchomić dowolna mapę, poprzez wybranie w menu program nawigacyjny i wskazanie odpwiedniego.
    Z problemem już sobie poradziałem.
    Okazało się, że problem był z karta Kingstone 4GB SDHC.
    Dziwne, bo inne sdhc działają bez problemu na tej nawigacji.
    Ja wymieniłem na 2GB sd kingstona i działa bezproblemowo.
    Tak mała rada dla innych.
    Jeżeli ktoś używa tej nawigacji z kartą 2GB to w instrukcji am pisze, żeby takie karty formatować na fat. Przy sformatowaniu na system plików fat32 am na tej nawigacji działa płynniej.
    Dziękuje za zainteresowanie tematem.
    Zamykma temat.