Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG HX300G - projektor na lampie LED w kompaktowej obudowie

tymeczek 17 Maj 2010 16:18 3317 1
  • LG HX300G - projektor na lampie LED w kompaktowej obudowie LG wyprodukowało projektor na bazie lampy LED, model HX300G. Kompaktowa obudowa urządzenia plasuje go pomiędzy stacjonarnymi projektami a osobistymi rzutnikami pico.

HX300G oferuje 270 ANSI lumenów jasności i rozdzielczość XGA 1280x720 pikseli. Kontrast urządzenia to 2000:1, natomiast współczynnik hałasu pozostaje na poziomie 20 decybeli. Żywotność lampy LED szacowana jest w tym przypadku na 30 tysięcy godzin pracy. Projektor można podłączyć za pośrednictwem gniazda HDMI i portu USB. W zależności od wielkości pokoju możemy ustawić obraz o o przekątnej od 15 do 150 cali. LG nie podało jeszcze ceny projektora. Jednak z uwagi na to, że firma chce, by urządzenie było dostępne dla szerokiego grona klientów, nie powinna być ona wysoka.

Źródło:Link

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    tymeczek
    Poziom 24  
    tymeczek napisał 900 postów o ocenie 127, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.
    DjDaniel11
    Poziom 27  
    Hi. Posiadam projektor Hitachi, który posiada według producenta 1500 lumenów. Jako ekran chwilowo też używam prześcieradła. Pokój 2,5m x 4m.

Nie wiem, czy to wina mojego odczucia, czy faktycznie tak jest, jednak wydaje mi się że mój projektor świeci z "podobną" bardzo zbliżoną jasnością. O kolorach nie wspomnę, bo podświetlenie diodowe, bije konkurencje na głowę.