Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Genius SW-HF5.1 5005 [USZKODZONY SUBWOOFER]

Centek15 17 Maj 2010 16:24 991 0
 • #1
  Centek15
  Poziom 12  
  Witam :)
  Chcę licytować ten zestaw Link
  Moje pytanie brzmi czy udało by się jakoś wywalić cały układ sterowania aby wszystko było sterowane tak jak np: głośniki Creative T6100 czyli tzw sterowanie "RĘCZNE". Tak aby wszystko było sterowane ręcznie a nie automatycznie.
  Problem polega na tym, że regulacja głośności w subwooferze jest zaprogramowana na automatyczne ustawianie się do ustalonego poziomu w zależności od stanu gotowości urządzenia, także przy prawidłowym funkcjonowaniu potencjometr ustawia się na powiedzmy umownie 20% maksimum a przy wyłączaniu 0. Problem tkwi w tym, że po załączeniu powinien przyjąć pozycję 20% lecz zaciął się i w nieskończoność reguluje się na 0%, a aby skorzystać z zestawu poprzednia procedura musi się zakończyć, także po uporaniu się z tym powinien działać długi długi czas.
  Tak jak opisał to sprzedający.
  Bardziej chodzi mi o to czy da się jakoś wywalić ten potencjometr i podłączyć wszystko jakoś inaczej (zwykła regulacja a nie żaden potencjometr)
  Mam kilka starych zestawów i z nich mógłbym brać części.
  Chciałbym aby w zestawie został tylko wzmacniacz, głośniczki i subwoofer no i obudowa. I podpiąłbym to może pod zwykłą regulację głośności z jakiegoś starego zestawu...
  Czy jest taka możliwość?

  PS: miałem kiedyś styczność z tym zestawem ale niestety nie rozbierałem go i nie wiem jak wygląda od środka...