Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Chrysler Voyager 3.3 - uciek這 zasilanie przy zmianie radia

17 Maj 2010 19:02 4419 15
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem: podczas pod陰czania radia znik這 zasilanie na jednym ze styk闚-skutki uboczne to brak zasilania przy wy陰czonej stacyjce na:gnie寮zie zapalniczki,centralnym zamku,klaksonie,鈍iat豉ch itp.
    po w陰czeniu stacyjki wszystko dzia豉.
    Sprawdzi貫m bezpieczniki-s ca貫. Dodam tylko, 瞠 jak zdemontuje to radio dalej usterka wyst瘼uje!!

Chrysler Voyager 3.3 98r.

prosz o pomoc!
    Z g鏎y dzi瘯uj...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Poziom 41  
    Wszystkie bezpieczniki sprawdzi貫?
  • Poziom 9  
    Bezpieczniki s sprawdzone!
  • Poziom 41  
    Mo瞠 przy kostce radia by這 rozej軼ie plusa a da貫 jego wyj軼ie pod zap這n?Przecina貫 kable?
  • Poziom 9  
    Jak kupi貫m auto to radio ju by這 zmienione. Ja wstawi貫m swoje. Nic nie przycina貫m. Poprzednie radio mia這 wej軼ia na dwie kostki a to nowe ma jedn kostk i do tego jest przej軼ie na dwie wi您ki. Wyci庵n掖em stare radio i pod陰czy貫m nowe. Nic wi璚ej nie robi貫m.
  • Moderator Samochody
    Musisz tak pod陰czy aby na 鄴速ym i czerwonym by plus w pozycji radiowej kluczyka w stacyjce, lub na czerwonym sta造 plus bez kluczyka, a na 鄴速ym po zap這nie.
  • Poziom 9  
    Sprawdz to pod陰czenie tak jak m闚isz. Tylko nie wiem czy to w tym problem. Bo gdy ta usterka nast徙i豉 to zmieni貫m radio na to stare i dalej bez zmian!
  • Poziom 43  
    Bezpieczniki sprawdzone wszystkie, pod mask i pod kierownic?
  • Poziom 9  
    milejow napisa:
    Bezpieczniki sprawdzone wszystkie, pod mask i pod kierownic?
    bezpieczniki sprawdzone!! wszystko dzia豉 w momencie przekr璚enia kluczyka!!! aa i jeszcze jedna rzecz jaka mi si przypomnia豉. Kiedy silnik pracuje wszystko jest ok! po otworzeniu drzwi zapalaj si 鈍iat豉 w 鈔odku itd. 鈍iat豉 mijania 鈍iec, wszystko jest OK! po zgaszeniu auta i nie wy陰czeniu 鈍iate mijania dalej wszystko jest OK. dopiero kiedy 鈍iat豉 ca趾iem zgasz, ga郾ie wszystko!!! I ponownie bez przekr璚enia kluczyka w stacyjce nie mo積a zapali 鈍iate, nawet postojowych!!! Dziwna sprawa! Centralny zamek z pilota nie dzia豉 w og鏊e, a dzia豉!
  • Moderator Samochody
    Sprawd dok豉dnie pod陰czenie radia, prawdopodobnie pod陰czy貫 pod鈍ietlenie radia po jego zasilanie, lub kt鏎y z przewod闚 komunikacji.

Jak od陰czysz radio wraca wszystko do normy??
  • Poziom 1  
    domex32 napisa:
    Sprawd dok豉dnie pod陰czenie radia, prawdopodobnie pod陰czy貫 pod鈍ietlenie radia po jego zasilanie, lub kt鏎y z przewod闚 komunikacji.

Jak od陰czysz radio wraca wszystko do normy??

No w豉郾ie usterka nie odwracalna! Po od陰czeniu radia dalej jest lipa!
  • Poziom 9  
    Kurde dalej problem nie rozwi您any!! Przewody od radia niby ok. Radio jest na osobnym zasilaniu - bezpo鈔ednio z akumulatora. Macie jeszcze jakie pomys造??
  • Poziom 15  
    A sprawdza貫 bezpieczniki nad peda豉mi ,tam jest bezpiecznik od radia.
  • Poziom 2  
    Czesc ja w moim Chrysiu mialem identyczny problem i winnym okazal sie bezpiecznik 10A w skrzynce z bezpiecznikami pod maska.
  • Poziom 13  
    ja tu widz problem z BCM czyli z komputerem pok豉dowym, gdzie musia貫 mie zwarcie. Najlepiej pojecha na skaner DRB3, tylko on mo瞠 co wskaza w tych autach
  • Poziom 2  
    Ja juz to naprawilem I winowajca byl ten 10A bezpiecznik