Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logmein.com błąd przy dodawaniu komputera

yoda.master 17 Maj 2010 22:17 1050 0
  • #1 17 Maj 2010 22:17
    yoda.master
    Poziom 7  

witam,
    ostatnio trafilem na stronke logmein.com, wszystko pieknie, ładnie na kompie siostry (xp) dodałem komputer, zainstalowalem programik, pulpit zdalny jak i inne super funkcje spelnialy swoja role. Problem pojawil sie gdy chcialem dodac drugi komputer (vista) ktorego praktycznie caly czas uzywam i bardziej przydalby mi sie gdybym mogl z niego kozystac przez te stronke. Problem polega na tym, ze gdy chce dodac komputer do mojego konta na logmein (mozilla) to nie pojawia mi sie automatyczne otwieranie pliku z instalatorem, jest tez mozliwosc pobrania instalatora oddzielnie, instalacja dochodzi do konca ale w rezultacie nie moge nigdzie wpisac hasla dostepu do komputera i jest on offline, pojawia sie komunikat zeby nacisnac alt+ctrl+del zeby usunac haslo (z konta) ale to nic nie daje. Mozliwos automatycznego otwarcia instalatora jest tylko w internet explorer jednak wyskakuje blad :
    "Pobieranie pliku file:///C:/Users/Yoda/Desktop/LogMeIn.exe.manifest nie powiodło się."
    tego na xp'ku nie bylo wszystko poszlo wtedy super, zero bledow. Na viscie wyprobowalem jeszcze opere, google chrome, safari ale w nich nie ma auto otw.
    prosze o pomoc i sprawdzenie czy u was tez wyswietla blad z manifest'em

Popraw błędy w pisowni. Regulamin pkt. 8.1, 15. [witux]

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME