Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OTVC Daewoo DTP21V1 -chassis CP005- nie wybiera stacji

18 Maj 2010 07:58 1596 4
  • Poziom 19  
    Po włączeniu funkcji strojenia (ręcznego czy automatycznego) pojawia się linijka ale stoi w miejscu, komunikat "proszę czekać" (oczywiście można czekać w nieskończoność), jest informacja S00 >Pr01. Sprawdziłem praktycznie wszystko (tak mi się wydaje), napięcia zasilania układów prawidłowe, napięcia na szynach: SDA-1.9V, SCL-2.7V, sprawdzony reset. Test magistrali dla głowicy: WRITE 11000010+ wskazuje na dobrą. W funkcji EDIT przestraja się w zakresie tylko S1-S99, nie miała zwykłych kanałów C. Podejrzewam procesor I701 = ST92195 ale przed ewentualną wymianą mam pytanie, czy ktoś z kolegów miał takie uszkodzenie i czy był to faktycznie ten procesor?
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  • Specjalista AGD
    Napięcia na sda i scl wydają się być prawidłowe. W tryb serw wchodzi? Ta "zemsta" firmy ST padała nagminnie i to na wszystko praktycznie. Ja wymieniłem (widzę w swoich "zapiskach kłusownika") w jakiejś aiwie proca na wymienione w temacie uszkodzenie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Piorun go nie trafił? Odpowiedź głowicy może mylić. Podstawił bym nową.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Czasami po włączeniu auto strojenia należy nacisnąć przycisk na pilocie OK lub na menu strzałka w prawo, ewentualnie +volume na klawiaturze lokalnej.

Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Niestety -uszkodzony był procesor. Zamykam temat.