Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer do helixa H 400

mares1988 18 Maj 2010 17:32 924 6
  • #1 18 Maj 2010 17:32
    mares1988
    Poziom 8  

Witam
    Mam problem z wyborem suba do helixa H 400. Chciałbym kupić najlepiej jakiś głosnik który ma 200RMS, tak zeby wzmacniacz nie mial za cięzko i zeby dobrze kontrolowal glosnik. Zalezy mi zeby bas byl szybki, przyjemny no i przede wszystkim wysokiej jakości. Słucham różnej muzyki np myslovitz, david guetta, jakis trance lub REM. Chcialbym zeby glosnik potrafil kopnac gdy bede mial ochote troche poszalec. Myslalem o glosniku AS HX-08SQ w BR, tylko nie wiem jak on gra i nie mam za bardzo możliwosci odsluchu. Z glonisków której maja 150 RMS myslalem na u-dimension RM-208SL tylko nie wiem czy to nie za mało, chce czegos wiecej niz tylko uzupelnienie pasma. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoze w wyborze. Kwota jaka mogę przeznaczyć to ok 800zł. Auto to Opel corsa C, bagażnik jest wytłumiony STP M1.

0 6
  • #2 18 Maj 2010 21:20
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

IT MDS 10 .
    Miałem go pod Helixem H400 ale w ...niedopracowanym closedzie :cry: o ile inne pasma były dla mnie do przyjęcia to z basu byłem kontent do rozpuchu :D .
    Jest jedna sztuka...wiadomo gdzie.

0
  • #3 18 Maj 2010 21:59
    mares1988
    Poziom 8  

Hm o ile się nie myle to IT MDS 10 ma 250RMS, nie bylo to za mało??? A i podobno wychodzily 3 wersje tego glosnika :( wie Pan moze jaka mial?
    A mam jeszcze pytanko jest Pan z okolic Chojnic może???

0
  • #4 18 Maj 2010 22:50
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na pana :D to ja raczej wyglądu nie mam :D a pieniędzy to już na pewno, Sylwek jestem.
    Miałem IT MDS10 Multidrive.

Trochę opisano ten głośnik min. ja sporo o nim nagryzmoliłem nie chcę być wredny ale ...poszukaj ile można o nim klikać.

Hmm... śmiem twierdzić ( niestety w ciemno) ale śmiem Ci podpowiedzieć , że AS HX-08SQ w małym closedku może być ...ciekawszym.
    P.S. jestem z 3 miasta i...nie mam czasu :D

P.S. H 400 to dobry piec na sekcję basową, bedziesz zadowolony

0
  • #5 18 Maj 2010 23:43
    mares1988
    Poziom 8  

Dzieki sylwek za info. Mam nadziej ze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat. Najberdziej mi zależy na opiniach na temat wspomnianego AS w BR :)

0
  • #6 19 Maj 2010 08:20
    łuki88
    Poziom 24  

Co do AS HX słyszałem bardzo dobre opinie ale na temat 10" i to w zamkniętej. Szybki i przyzwoicie schodzi. O ile to prawda to na dwóch takich sztukach koleś ubijał bardzo wysokie noty na zawodach SQL. Niestety nie mogłem się o tym przekonać w najbliższym czasię bo spóźniłem się na eliminację w siedlcach :roll: Ale może następnym razem posłucham jak to gra bo zaciekawiły mnie te głośniczki.

0
  • #7 19 Maj 2010 17:05
    ericsonnek
    Poziom 9  

Witam,
    Podepnę się pod temat. Jak by zagrał IT MDS 10 pod Helix HXA 40X? To już leciwy wzmak? Nadaje sie do tego?

0