Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pytanie o zderzak do opla astry- czy jeden pasuje do wszystk

eurokrzys 18 May 2010 18:47 1572 3
    eurokrzys
    Level 10  
    Witam, mam pytanie techniczne:

1. Mam Astrę z roku 1994 (pierwsza rejestracja 30.09) musze wymienić przedni zderzak, mam czarny, bez halogenów, bez klimy- najzwyklejszy. Zamówiłem taki w sklepie, przywieźli, jednak na zderzaku jest naklejka że jest do Astr od 02.1991 do 08.1994 czy wobec tego będzie mi pasował czy nie (a jeśli nie to jaki są różnice)

2. I pytanie 2 jak mogę dowiedzieć się dokładnie z którego miesiąca jest moja Asia.

Z góry wielkie dzięki za pomoc!
    pozdrawiam
    RobertLodz09
    Level 30  
    Kolego pierwsza rejestracja nie jest datą produkcji tylko dniem kiedy zakupione auto zostało zarejestrowane. Zakupiony zderzak powinien pasować! Celowo napisałem "powinien" ponieważ zamienniki zderzaków jakie można kupić w necie " jak i w normalnym sklepie "czasami" nie pasują! Są np. za wąskie ,za krótkie ,za szerokie itd. Ale dobry jakościowo zamiennik bez problemu zamontujesz do swojego Opla. Pozdrawiam!
    marcpol
    Level 20  
    W 94 był lifting modelu, z tego, co pamiętam, to zderzak jest identyczny w wszystkich F, to, czy masz model przed fl czy po możesz sprawdzić np po kolorze deski rozdzielczej (najpierw była szara, później czarna), tylnych lampach itp.
    eurokrzys
    Level 10  
    Koledzy, wiem że pierwsza rejestracja nie jest datą produkcji, podałem ją tylko dla jasności- dokładna datę produkcji właśnie chciałbym poznać.
    Deskę rozdzielcza mam czarną, a zamiennik jest z normalnego sklepu motoryzacyjnego, wiec mam nadzieje, że nie najgorszy shit.
    Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi!!!