Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka z przyczepy campingowej

18 Maj 2010 19:53 5102 3
  • Poziom 2  
    Witam! Nie działa mi lodówka w przyczepie campingowej Ekeltrolux model nr RM 4501, produkt nr 9211790-50, seria nr 93506156, produkcji szweckiej.Agregat model 702A,nr partii 2934702-01, nr serii 9935.Kupiłam tą przyczepę korek w agregacie był odkręcony (brak środka chłodzącdego).Czy można kupić taki środek?Jestem pierwszy raz na tym forum. Fachowców macie dobrych, rzeczowe porady więc pomyślałam, że i ja dostanę jakąś dobrą radę. Nowe lodówki są drogie!Lodówka moja jest duża z oddzielnym zamrażalnikiem- ile kosztuje nowa? Wolałabym tą naprawić! Dziękuję Małgorzata
  • Poziom 18  
    korek z chłodziwem?? oże olejem jeszcze się nie spotkałem z możliwością dolewania chłodziwa. no ale mogę się mylić
  • Poziom 2  
    Nie napisałam, że lodówka była napełniana olejem, tylko chłodziwem (prawdopodobnie amoniak ale nie jestem pewna). Słyszałam, że obecnie jest zabronione używanie amoniaku bo jest szkodliwy- czy to prawda nie wiem może tylko serwisy autoryzowane to robią i czy robią? A może jest coś innego co zastępuje amoniak?
  • Poziom 10  
    Witam.
    Napisz co jest napisane na naklejce znamionowej agregatu.
    Chodzi o rodzaj czynnika chłodzącego oraz jego ilość.