Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

astra 1.6 monowtrysk po zagrzaniu sie gaznie i przerywa

W3BST3R 18 May 2010 22:21 1614 4
 • #1
  W3BST3R
  Level 12  
  dziwna sparawa bo jak jest zimny to chodzi na benzynie i na gazie ale jak juz sie przejedzie kawałek i załapie temperature pracy ok 95 stopni czasami zaczyna przerywac podczas jazdy szarpac i cały czas swieci sie usterka silnika(zółta kontrolka) i w momencie jak ona gasnie to wlasnie przerywa a jak sie swieci to chodzi normalnie :O ma ktos jakis ciekawy pomysł co to moze byc? kable swiece kopułka i palec nowe ;)
 • #2
  ociz
  Moderator of Cars
  Jak elektro-mechanik nie może sobie z tym poradzić co to co my możemy...
 • #3
  W3BST3R
  Level 12  
  moze ktos spotkal sie z takim przypadkim albo cos poradzicie ;)
 • #4
  wywrot88
  Level 17  
  Witam, na początek musi Kolega pobawić się w MacGyvera i wykonać nisko-zaawansowany technologicznie interfejs do odczytania kodów błędów z ECU. Bierzemy spinacz biurowy rozprostowujemy go i zaginamy w kształt litery U. Tak wykonanym interfejsem łączymy Piny A i B w gnieździe diagnostycznym. Włączamy zapłon i odczytujemy kod błędu z migającej kontrolki check engine, najpierw będą trzy dwunastki a później właściwy kod, liczba dziesiątek i jedności oddzielona dłuższą przerwą. Z tak otrzymanym kodem błędu diagnoza/uzyskanie pomocy będzie na pewno łatwiejsza.
 • #5
  W3BST3R
  Level 12  
  wszystko pieknie ładnie i na temat. autko nie chcialo chodzic poniewaz monowtrysk sie przywieszal :) po wymianie nie to autko nic sie nie dzieje chodzi pieknie :P temat zamykam pozdrawiam wsztstkich