Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kierownica TRACER TRK-V12 problem

crashed 19 Maj 2010 21:35 2806 1
  • #1 19 Maj 2010 21:35
    crashed
    Poziom 2  

Witam.Mam wielki problem , nad którym siedzę już bodajże ponad 5 dni i nie moge go rozwiązać.Kupiłem niedawno nowa kierownicę ze sklepu jak w temacie i jak zwykle pojawił się u mnie problem.Chodzi oto , że komputer widzi kierownicę w kontrolerze gier (jako ls-usbmx1/2/3 po zainst. ster) , ale nie reaguje na skręty kierownicą i pedałami.Powinien reagować odrazu zarówno w trybie digital i analog , ale nie reaguje na żaden w sumie.ALE! gdy w którymś z trybów wciśnę przycisk mod oraz R1 na dpadzie to trzymając je kierownica reaguje na skrety zarowno w trybie analog jak i digital oraz pedał gazu i na dodatek wszystko wariuje , zarowno przyciski jak i kontroler lata po polu.Nie chodzi tu napewno o bawienie się trybami mod i ustawianie , bo powinno odrazu w kontrolerze załapac skręty jak i pedały.Sterowniki oryginalne instalowane , porty usb zmieniane no ręce opadają.Sprawdzałem na laptopie , to samo (ma identyczny system wgrany czyli xp pro sp3 ) możliwe właśnie że wina siedzi po stronie systemu skoro są te same cos trzeba włączyc nie wiem.Dlatego z wielką prośbą zwracam się do forumowiczów , bardzo liczę na jakieś pomysły od Was i z góry dziękuję ;)

0 1
  • #2 20 Maj 2010 20:41
    crashed
    Poziom 2  

Problem rozwiązany.Zostało mi ostatnie wyjście i pomogło , mianowicie zainstalowanie innego xp z sp2.Działa wszystko jak ta lala

0