Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierownica TRACER TRK-V12 problem

crashed 19 May 2010 21:35 3319 1
    crashed
    Level 2  
    Witam.Mam wielki problem , nad którym siedzę już bodajże ponad 5 dni i nie moge go rozwiązać.Kupiłem niedawno nowa kierownicę ze sklepu jak w temacie i jak zwykle pojawił się u mnie problem.Chodzi oto , że komputer widzi kierownicę w kontrolerze gier (jako ls-usbmx1/2/3 po zainst. ster) , ale nie reaguje na skręty kierownicą i pedałami.Powinien reagować odrazu zarówno w trybie digital i analog , ale nie reaguje na żaden w sumie.ALE! gdy w którymś z trybów wciśnę przycisk mod oraz R1 na dpadzie to trzymając je kierownica reaguje na skrety zarowno w trybie analog jak i digital oraz pedał gazu i na dodatek wszystko wariuje , zarowno przyciski jak i kontroler lata po polu.Nie chodzi tu napewno o bawienie się trybami mod i ustawianie , bo powinno odrazu w kontrolerze załapac skręty jak i pedały.Sterowniki oryginalne instalowane , porty usb zmieniane no ręce opadają.Sprawdzałem na laptopie , to samo (ma identyczny system wgrany czyli xp pro sp3 ) możliwe właśnie że wina siedzi po stronie systemu skoro są te same cos trzeba włączyc nie wiem.Dlatego z wielką prośbą zwracam się do forumowiczów , bardzo liczę na jakieś pomysły od Was i z góry dziękuję ;)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    crashed
    Level 2  
    Problem rozwiązany.Zostało mi ostatnie wyjście i pomogło , mianowicie zainstalowanie innego xp z sp2.Działa wszystko jak ta lala