Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm inferno

23 Sie 2004 19:25 1446 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam mały problemik. Dioda alarmu świeci się na stałe a alarm nie reaguje na piloty, przekaźnik zapłonu załączony. Wygląda to troche na tryb serwisowy ale nie reaguje dosłownie na nic. Po przecięciu pętli sytuacja taka sama tyle, że nie świeci dioda. Problem powstał po przecięciu obwodu załączającego przekaźnik blokady zapłonu podczas załączonej stacyjki. Ale namieszałem :). Stąd pytanko, czy padła centralka, czy tylko pracuje w jakimś systemie awaryjnym? Oryginalna instrukcja jest raczej biedna w tego typu info.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 16  
    sa dwa wyjścai
    albo jaspalileś tą centralkę albowłaczyłeś w jakis tryb . moze mozna jazrestowac lnp przez odcięcie zasilaniai zawrcie kondensatora podtrzymującego pamięc?
  • Poziom 16  
    Witam
    Kolego nie wiem czy Twoj Inferno ma reset, bo wczesniejsza wersja ma. Powinien znajdowc sie na sciance na której sa otwory do mocowania. Jeśli reste nie pomoże wyłącz zasilanie alarmu. Jak to nie da rezultatu niestety padł alarm.
    Pozdrawiam