Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zawieszona nawigacja vordon

adamus A-16 20 May 2010 11:43 11041 7
    adamus A-16
    Level 10  
    Witam. Po włączeniu nawigacji, jest tylko ekran powitalny z napisem GPS. Jak otworzyć Windows w zawieszonej nawigacji? Co robić?
    adamus A-16
    Level 10  
    Może ktoś wie w jaki sposób " odwiesić nawigację ".
    Pontikos
    Level 38  
    1. opisz DOKLADNIE okolicznosci p[oprzedzajace zaistnienie opisywanego objawu
    2. uzyj opcji SZUKAJ - na tym forum temat sie przewinal.
    adamus A-16
    Level 10  
    Prawdopodobnie źle zmieniłem wpis w pliku gdy odblokowywałem nawigację.Na ekranie nawigacji nie ma pulpitu windows tak jak do tej pory,jest ekran powitalny,jak bym umiał otworzyć windows z nawigacji na ekranie komputera może doszedł bym do popełnionego błędu.
    mbabelek
    Level 16  
    wgraj kopie zapasową, którą (mam nadzieję) że zrobiłeś przed wprowadzaniem zmian... jeśli nie próbuj przez rejestr w active sync
    Haker5
    Level 21  
    Napisz kolego dokładnie jak to się stało i czy nawigacja łączy sie z komputerem.
    adamus A-16
    Level 10  
    Nawigacja łączy się z komputerem.Napiszę jak to było:przy próbie odblokowania nawigacji wchodzę w HKEY_LOCAL_MACHINE\init w polu Launch50 nadaję wartość "explorer.exe"(zamiast "loader.exe").nie robiłem tego pierwszy raz,podejrzewam że "loader.exe wpisałem nie tam gdzie trzeba.po zresetowaniu nawigacji pojawił się tylko ekran startowy.Jak bym mógł zobaczyć na ekranie komputera to co wcześniej było widoczne na nawigacji przy odblokowywaniu to może bym dostrzegł mój błąd.

Dodano po 19 [minuty]:

może

Dodano po 1 [minuty]:

ktoś z posiadaczy nawigacji vordon 4,3" ma zrobioną kopię zapasową i mógł mi przesłać.
    marcello1
    Level 1  
    Pomocy!!
    W trakcie wgrywania mapy zawiesił mi się sprzęt zrobiłem reset urządzenia i od tam tej pory mam tylko ekran powitalny..
    Komputer nie widzi urządzenia a ja nic nie robiłem przy nim