Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki zbliżone do Microlab Solo 6C lub lepsze

Pigulasty 21 Maj 2010 13:10 2081 1
  • #1 21 Maj 2010 13:10
    Pigulasty
    Poziom 10  

Jako, że nie udało mi się rozwiązać problemu opisywanego na tym forum, a także na innym forum, muszę sprzedać Microlaby. Nie wiem jednak jakie głośniki kupić zamiast nich, więc zwracam się z tym do was. Tym razem chyba łatwiej będzie mi pomóc. Generalnie nie jestem chyba zbyt wymagający. Solo 6C grają jak dla mnie bardzo dobrze, naturalnie, a kartę dźwiękową mam standardową w laptopie i głośniki stoją dość blisko ściany, choć mógłbym je jeszcze trochę odsunąć. Jedyne na czym jestem przewrażliwiony, to jakość plików MP3 (słucham tylko 320 kbps). Gdyby nie problem z w/w tematu nie sprzedawałbym ich, ale jestem do tego zmuszony. Proszę was o jakieś porady, co kupić aby uzyskać jakość muzyki, taką jak z 6C, w cenie zbliżonej do samych Microlabów, ewentualnie trochę więcej, jeśli byłoby warto. Ja nie mam pomysłów, nie wyobrażam sobie słuchać teraz muzyki z małych plastikowych głośników, gdy sprzedam już Solo 6C. Nie wiem czy jakiś zestaw 2.0 lub 2.1 dorównuje Microlabom, może lepiej jakieś kolumny i wzmacniacz? Tylko, że nie wiem czy mi się zmieści to wszystko. Proszę o porady. Słucham muzyki elektronicznej (house). Bass, taki jak jest w Solo 6C mi wystarczał, jakby był lepszy, nie będę miał nic przeciwko.

0 1
  • #2 21 Maj 2010 14:09
    edison

Poziom 25  

Wracając do Twojego problemu to spróbuj podłączyć sygnał z komputera przez taki izolator. Powinno pomóc gdyż podejrzewam że zakłócenia przedostają się po masie.
    W podobnej cenie trudno będzie znaleźć inny zestaw spełniający Twoje wymagania.

0