Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w220 320 cdi problem z sensorem deszczu

21 Maj 2010 18:01 3181 3
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich :D posiadam mercedesa w220 320 cdi. od jakiegos czasu mam problem z sensorem deszczu. najkrocej mowiac poprostu nie dziala. jak wlacze na pierwszy bieg, wycieraczki powinny dzialac w zaleznosci od intensywnosci opadow, jesli slabo pada powinny chodzic czasowo, na poczatku wszystko bylo ok a teraz jak wlacze na pierwszy bieg chodza non stop, czy pada, czy nie pada one caly czas chodza :cry: co moglo sie stac? moge jakos we wlasnym zakresie cos z tym zrobic czy tzreba podlaczyc sie do komputera? z gory dziekuje za kazda podpowiedz:) pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
    Witam!
    Pierwszą rzeczą , którą musisz zrobić to odtłuść całą szybę. Czujnik potrafi też wariowć jeżeli pióra wycieraczek są stare i gumki są już twarde. Po wykonaniu czynności daj im kilkanaście razy przelecieć po szybie, żeby czujnik wykrył wycieraczki i sam się dopasuje do częstotliwości. Komputer zostaw sobie na ostateczność.
  • Poziom 10  
    witam:) szyba czsciutka, gumki w piorach tez chyba nia zle bo wyceraja szybe badzo dobrze, a ostatnio zauwazylem ze jak bylo zimno na dworze i padal snieg to chodzilo wszystko jak pownno a jak w aucie sie nagrzalo to czujnik znowu przestal dzialac:(
  • Poziom 9  
    ja mam ten sam problem, tylko ,ze u mnie potrafia sie jeszcze zatrzymac na srodku szybyu io d... Musze wylaczyc i wlaczyc