Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes w220 320 cdi problem z sensorem deszczu

baadboy7 21 May 2010 18:01 3403 3
    baadboy7
    Level 11  
    Witam wszystkich :D posiadam mercedesa w220 320 cdi. od jakiegos czasu mam problem z sensorem deszczu. najkrocej mowiac poprostu nie dziala. jak wlacze na pierwszy bieg, wycieraczki powinny dzialac w zaleznosci od intensywnosci opadow, jesli slabo pada powinny chodzic czasowo, na poczatku wszystko bylo ok a teraz jak wlacze na pierwszy bieg chodza non stop, czy pada, czy nie pada one caly czas chodza :cry: co moglo sie stac? moge jakos we wlasnym zakresie cos z tym zrobic czy tzreba podlaczyc sie do komputera? z gory dziekuje za kazda podpowiedz:) pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Doxa64
    Level 1  
    Witam!
    Pierwszą rzeczą , którą musisz zrobić to odtłuść całą szybę. Czujnik potrafi też wariowć jeżeli pióra wycieraczek są stare i gumki są już twarde. Po wykonaniu czynności daj im kilkanaście razy przelecieć po szybie, żeby czujnik wykrył wycieraczki i sam się dopasuje do częstotliwości. Komputer zostaw sobie na ostateczność.
    baadboy7
    Level 11  
    witam:) szyba czsciutka, gumki w piorach tez chyba nia zle bo wyceraja szybe badzo dobrze, a ostatnio zauwazylem ze jak bylo zimno na dworze i padal snieg to chodzilo wszystko jak pownno a jak w aucie sie nagrzalo to czujnik znowu przestal dzialac:(
    yareckii
    Level 10  
    ja mam ten sam problem, tylko ,ze u mnie potrafia sie jeszcze zatrzymac na srodku szybyu io d... Musze wylaczyc i wlaczyc