logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pytanie dotyczące głośników CYFON.

szymen12 21 Maj 2010 18:24 3087 5
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 8102957
    MaTeK73
    Poziom 10  
    ja Ci mogę odpowiedzieć na drugie pytanie, jak słuchasz muzyki to włączone, jak nie słuchasz to wyłączone, przecież to normalne :) aha a co do mocy to są 2x1W
  • REKLAMA
  • #3 8103108
    szymen12
    Poziom 10  
    Przepraszam nie dopisałem. Chodzi o ładowanie. Z nerwów zjadłem wyraz:)
  • REKLAMA
  • #4 8103898
    MaTeK73
    Poziom 10  
    w tym akurat Ci nie pomogę, ale wydaje mi się, że bateria się ładuje jak są głośniki wyłączone, np. aparat, albo komóra też się ładują jak są off, a na kabelku od ładowania nie masz jakiejś migawki albo coś, co by Ci wskazywało kiedy sie laduje a kiedy nie? musi coś być, albo poczytaj w instrukcji tego przedmiotu na pewno coś znajdziesz ;)
  • REKLAMA
  • #5 8104583
    szymen12
    Poziom 10  
    W tym, że nie ma instrukcji. Jest tylko jedna dioda, która informuję kiedy urządzenie jest właczone.
  • #6 8728640
    x7nofate
    Poziom 12  
    to ja mam jeszcze wiekszy problem.Ładowalem 1godz., 5 godz.
    a nawet i duzej, a glosniki nie graly duzej niz 30 minut. Odeslalem na gwarancje i czlowiek mi odpisal ze ladowal 2 godz. po czym graly mu 10 godzi. przyslalm i inny nowy egzemplarz a tu jest jeszcze gorzej. laduje glosniki ze 3 godziny a one od razu sie wylaczaja albo pograja z 5 minut.
REKLAMA