Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Napad.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator AVC-760, jak skopiować nagranie video

Punisher3108 22 Maj 2010 11:23 3733 2
  • #1 22 Maj 2010 11:23
    Punisher3108
    Poziom 11  

Witam
    Szukam sposobu na zrzucenie zapisu z kamer na HD kompa z Windows 7
    Rejestrator nie posiada ani USB ani nagrywarki , tylko RJ 45 i EXTERNAL I\O
    Jak mam zgrać dane do dalszej obróbki ? Czy tylko przez sieć?
    Jeśli tak to czy mogę go podłączyć pod multiswitch`a i ewentualnie jak skonfigurować to połączenie ?

Pozdrawiam

0 2
  • Napad.pl
  • #2 02 Sie 2011 17:45
    bandi401
    Poziom 12  

Na tym boskim sprzęcie istnieje możliwość zgrania materiału video.
    Mianowicie w programie video server E lub video viever przechodzimy do trybu odtwarzania uruchamiamy interesujący nas materiał i w lewym górnym rogu jest ikona ,,Start recording" klikamy i sie zaczyna. Materiał jest nagrywany na dysku komputera standardowo do folderu c:/tempvideo/ . Jeśli chodzi o czas to trwa to tyle ile jest nagrań tzn. 3 tygodnie nagrań = trzy tygodnie zgrywania a jak spróbujesz przyspieszyć to sie nagra w przyspieszonym tempie.:)

0
  • Napad.pl
  • #3 02 Sie 2011 21:37
    jpl
    specjalista-kamery przemysłowe

bandi401 - napisał tak jak sie to robi.

Ja może dodam - że zgrać można nagrania tylko przez internet/LAN - i ten program video serwer E dostępny na plytce cd - służy właśnie do połączenia się z rejestratorem, i do zgrywania (opcji szukaj w programie video serwer - tam będzie opcja backup).

Tak możesz podłączyć urządzenie do switcha w sieci - skonfigurować je musisz poprzez wyjście BNC - mointorowe , a potem podłączyć się przez program.

Nie próbuj wyciągać dysku i podpinać do komputera - bo zniszczysz sobie dane (przerobione tysiące razy przez różnych tutaj użytkowników - poprostu sie nie da).

0