Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z niedziałającym centralnym zamkiem w oplu astrze f

szkapa01 22 May 2010 15:59 1541 4
    szkapa01
    Level 9  
    Witam wszystkich pisze na to forum gdyż mam problem z centralnym zamkiem w mojej astrze!! Zaczęło się od normalnego zamknięcia auta ale otworzyć już się go nie dało. Jest to oryginalny oplowski zamek działający na kluczyk. Wymieniłem już sterownik i sprawdziłem wszystkie kabelki dochodzące do sterownika oraz siłownika master w lewych przednich drzwiach jednak nic niepokojącego nie zauważyłem. po przekręceniu zamków słychać reakcje sterownika ale rygle nawet nie drgną. Moim następnym podejrzanym jest siłownik master, czy moje podejrzenia są słuszne? Może ktoś wie jak to sprawdzić??
    User removed account
    User removed account  
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    :elektrocentrum - czytanie ze zrozumieniem! Sterownik podmieniony i bez zmian, zamek reaguje, czyli ma zasilanie.

:szkapa01 - spóbuj wysterować zamek podając impulsy z zewnątrz. Następnie odłącz sterowanie z drzwi kierowcy i spróbuj jeszcze raz.
    Sprawdź stan masy
    szkapa01
    Level 9  
    No i tu pojawia się problem bo nie bardzo wiem gdzie mam dać te impulsy z zewnątrz
    szkapa01
    Level 9  
    Mam jeszcze jedno pytanie do czego używane są czerwono-żółte przewody wychodzące z centralki kiekert?