Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

InTouch- wizualizacja ruchu windy.

23 Maj 2010 20:44 3773 6
  • Poziom 10  
    Witam stworzyłem wizualizację ruchu windy.
    Mój problem polega na tym, że po napisaniu kodu źródłowego winda jeździ ale...
    InTouch- wizualizacja ruchu windy.

ale jeździ tylko winda a przyciski nie zmieniają swojego położenia a powinny poruszać się razem z nią;/

koledzy proszę o podpowiedź jak to usprawnić:)
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Specjalista Automatyk
    Zrobiłeś animację ruchu windy? Skokowo czy liniowo (ciągle)? Tak samo musisz dodać animację do przycisków.

Problem masz pewnie w tym, że użyłeś "round panel pushbutton" a on nie ma możliwości zmiany położenia z automatu.

Zrób sobie swoje przyciski - narysuj, dodaj "touch links" jakie chcesz (taki przycisk będzie mógł mieć animowane położenie).
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    ruch windy zrobiłem liniowo, a co do przycisków to już zrobiłem. działają tak jak zamiarowałem.
    miałbym jeszcze jedno pytanie, ale tym razem z innej beczki. otóż chodzi mi o napisanie rozdziału i nie wiem co umieścić w nim.
    temat rozdziału brzmi: "Schematy elektryczne układu sterowania windą" .

Panowie rozdział ten jest do pracy inżynierskiej, co proponujecie abym wstawił tam??
  • Poziom 10  
    Jeśli chcesz mogę podesłać ci cały schemat sterowania dźwigu tzw. licencyjnego produkcji ZREMB (KDO) wraz z opisem - może ci coś pomoże. Jestem w posiadaniu takiego schematu. Zależy jeszcze, co chcesz pisać na temat schematów w windach. Szczerze mówiąc, temat jest dosyć obszerny. Jeśli chcesz trochę wiedzy, mogę ci udzielić informacji na np. wymaganiach dotyczących szaf sterowych w dźwigach oraz obwodów bezpieczeństwa.
  • Poziom 2  
    Mam taką prośbę. mam do zaliczenia projekt z InTouch lecz kompletnie nie czuję się w tym programie. Jeśli ktoś z was ma prosty projekt taki jak np. ruch windy lub jakiś inny to bardzo proszę o przesłanie mi go na maila sebazga(malpa)wp.pl
    wielkie dzieki
  • Poziom 10  
    Łap pdfa: "InTouch - pierwsze kroki" i przeanalizuj sobie podaną tam aplikację i w ciągu 1 dnia będziesz w stanie zrobić/wyklikać jakieś podobne zadanie...

Powodzenia
    Załączniki:
  • Poziom 2  
    dzieki na pewno mi się przyda ta instrukcja
    pozdro