Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka masterccook Typ 3400 odmiana 3483

bujany9 24 Maj 2010 18:12 1754 6
  • #1 24 Maj 2010 18:12
    bujany9
    Poziom 9  

Witam serdecznie
    Mam taki problemik nie grzeje mi grzałka w termoobiegu jest sprawna na 100% nie dochodzi do niej napięcie,to sprawdzone przewody są dobre do przełącznika . Nie mogę się dostać od góry gazówki bo śruby już nie dają się odkręcić trzeba je zniszczyć.Co może być tego przyczyną ?

0 6
  • #2 24 Maj 2010 18:22
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 24 Maj 2010 18:33
    bujany9
    Poziom 9  

Pozostałe 2 grzałki góra dół są sprawnie i po ustawieniu temp. normalnie pracują i to jest dziwne ? Czy to jest termostat ? Nie sprawdzałem piekarnika na tych pozostałych grzałkach , czy termostat się załącza pracuje prawidłowo.

0
  • #4 12 Paź 2011 15:49
    david-92
    Poziom 11  

Anonymous napisał:
    Jeżeli temperatura ustawiana jest na porętle , to myślę ze masz uszkodzony termostat zakładam ze grzałki są sprzwdzone.

Tu temperatura nie jest ustawiana na pokrętle,tylko ustawiana jest za pomocą zegara tak jak w modelach 3400,prawdopodobnie termometr jest uszkodzony lub termopara

0
  • #5 12 Paź 2011 16:18
    bujany9
    Poziom 9  

ja już sobie poradziłem zobacz na datę postu.Cały pokrętło wymieniłem styki były wypalone. pozdro.

0
  • #6 30 Lis 2011 17:50
    todzio63
    Poziom 8  

Witam cię mimo że usterka u ciebie jest usunięta ja mam problem w swojej kuchence polegający na resetowaniu się temperatury i czasu zadanego . Z tego co wyczytałem prawdopodobnie jest winny przełącznik z krywkami czy mógłbyś mi podać jego symbol abym mógł nowy kupić !?. Pozdrawiam

0
  • #7 01 Gru 2011 15:02
    bujany9
    Poziom 9  

Witam hm już dawno wyrzuciłem stare pokrętło. Najlepiej zrób tak jak ja dostań się do środka
    kuchenki w miarę możliwości zrób zdjęcie ja wymontowałem i na kabelkach foty porobiłem żeby nie było problemów z przekładką. Jak pamiętam to typ był mało istotny. Poszedłem do serwisu AGD tam bez problemu mi dobrali kosz około 25 zł. Pozdrawiam.

0