Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek

Tio89 24 Maj 2010 20:24 1619 1
  • #1 24 Maj 2010 20:24
    Tio89
    Poziom 9  

Witam! od dłuższego czasu używam małego wzmacniacza gitarowego który stoi u mnie w pokoju jako głośnika do laptopa (zawsze lepsze to niż ten maleńki głośniczek). podłączany był przez kabel gitarowy (duży Jack z obu stron) i przejściówkę na małego jacusia. kabel wisiał swobodnie ale z czasem zaczął mi przeszkadzać więc wziąłem przedłużkę od słuchawek (mały jacuś żeński z jednej i męski z drugiej). Niestety pomyślałem za późno, ciążenie zrobiło swoje i w ten sposób rozwaliłem sobie gniazdo, moja wina bo kabel gitarowy mimo wszystko Ciężki jest. Widać to po przejściówce duży Jack->mały Jack, która się wygięła i to mocno. W każdym razie po podłączeniu w ten sposób wzmacniacza teraz słyszę w głośniku tylko jedną stronę (laptopowy głośniczek gra ok), po podłączeniu słuchawek to samo. Dodam jeszcze, że przed awarią wyrwałem wraz z kablem plastikową osłonkę(?) gniazda. Czy ktoś może mi pomóc? jest jakieś rozwiązanie, które mógłbym wykonać sam na poczekaniu?
    parę zdjęć, niestety telefonem:

HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek HP Compaq 6820s - uszkodzone gniazdo słuchawek

0 1
  • #2 24 Maj 2010 20:57
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto