Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

montaż klimatyzacji Ford Fiesta mk 4. 1,3 endura

piotrszym1 25 May 2010 20:50 5464 4
    piotrszym1
    Level 11  
    Witam Czy ktoś zakładał klimę do fiesty 97 zbliża się lato i myślę o założeniu klimy Ale mam fieste t.z. golasa bez wspomagania i klimy i czy da rade założyć klimę bez wspomagania (długość paska) i n.p. poucinane oryginalne gumowe przewody czy można poskręcać na t.z. wsuwkę i skręcić zaciskiem może ktoś kombinował z klima i ma kilka porad i schemat podłączenia chodzi mi jak podłączyć ten czujnik (tak myślę lub zawór) znajdujący sie przy chłodnicy (może nie potrzebny )
  • Helpful post
    milejow
    Level 43  
    Żadne połączenie na ,,zakładkę, z zaciskiem itp,, nie wytrzyma 15-20 barów a takie ciśnienia panują w klimie, tylko kompletne i sprawne przewody i rurki. Do zamontowania klimy trzeba z auta wyjąć całą deskę rozdzielczą ale najgorsze jest to, że do tej pracy trzeba znać zasadę działania klimy, Ty nie masz o niej pojęcia (jasno to wynika z Twojego zapytania) Biorąc się samemu za to, utopisz tylko pieniądze
  • Helpful post
    RobertLodz09
    Level 30  
    Jak chcesz klimatyzację to sprzedaj kolego tego Forda ,dołóż i kup z klimą i wspomaganiem! Z taką wiedzą i podejściem do tematu to się lepiej (tak jak już zaznaczył mój przedmówca) za to nie zabieraj! Pozdrawiam!
    piotrszym1
    Level 11  
    fakt w sumie nigdy nie miałem nic do czynienia z klima w samochodzie ale człowiek zawsze się uczy ! możne się wezmę za zakładanie jak będę miał trochę zbędnej gotówki .Ogólnie na allegro takich klim z poucinanymi przewodami jest sporo i to za spore pieniądze komplet poucinany ( Używany !) wychodzi z 1200zl tyle to szkoda inwestować w tak stary samochód
    RobertLodz09
    Level 30  
    Kolego nic nie kombinuj samemu z klimatyzacją z allegr..... ,tylko wydasz pieniądze! Tak jak już pisałem lepiej kupić takie stare auto już z klimą. Pozdrawiam!