Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ile warta jest yamaha CX-50 ?

daxsior 25 Maj 2010 23:23 1876 7
  • #1 25 Maj 2010 23:23
    daxsior
    Poziom 19  

Witajcie.

Chcę zakupić owy przedwzmacniacz yamaha CX-50, lecz nie wiem ile one są warte ?
    Miał ktoś z takim sprzętem styczność ?

Pozdrawiam

0 7
  • #2 26 Maj 2010 14:34
    marcinwar3
    Poziom 8  

Witam ! :D Cena CX-50 wacha sie w granicy od 250 zł ,do 300 zł. Zalezy w jakim stanie jeżeli w słabym (otarcia , odłamania itp..) to około 150-200 zł.
    Myslę że pomogłem w jakiś sposób.
    Zycze miłego dnia ! :)

0
  • #3 26 Maj 2010 16:25
    exik
    Poziom 25  

Po pierwsze dość głupie pytanie, ponieważ sprzęt jest warty tyle ile za niego chce sprzedający, lub tyle ile w danym czasie na danym terytorium stanowi pewne grono sprzedających. Złoma możesz dostać za darmo a igłę za 900zł, ale co z tego?
    A kolega marcin skąd wziął swoją propozycję? Jeśli kolega uważa, że to jest faktyczna cena to czekamy na propozycje konkretnego modelu w tej cenie.

0
  • #4 26 Maj 2010 16:45
    marcinwar3
    Poziom 8  

Może i tak i głupie , ale to nie istotne. Pracuje w serwisie sprzętu audio i uzywany cx 50 tyle stoi. Pozatym kilka miesięcy temu widziałem cene okolo 70euro za yamahe cx-50.

0
  • #5 26 Maj 2010 18:09
    exik
    Poziom 25  

Do przedmiotów z zagranicy dolicz sobie koszty wysyłki, które które wynoszą setki złotych. Co ma do rzeczy serwis audio? Serwis to nie lombard, poza tym sprzęt jest tak unikatowy, że wątpię czy kiedykolwiek stał w jakimś lombardzie. Ja kilka miesięcy temu widziałem ją za 699zł, i co teraz? Ile w końcu kosztuje?

btw, a gdzie kolega widział nieużywany w dzisiejszych czasach?

0
  • #6 26 Maj 2010 19:37
    daxsior
    Poziom 19  

exik napisał:
    Po pierwsze dość głupie pytanie, ponieważ sprzęt jest warty tyle ile za niego chce sprzedający, lub tyle ile w danym czasie na danym terytorium stanowi pewne grono sprzedających. Złoma możesz dostać za darmo a igłę za 900zł, ale co z tego?

Jeśli dla Ciebie to głupie pytanie to nie koniecznie musiałeś się wypowiadać. Skoro Twierdzisz, że wart jest tyle ile chce za niego sprzedający to, to jest żart ? Bo, ktoś chciał by sobie za taki przedwzmacniacz powiedzmy 5000 zł (cena kosmiczna, ale to tylko przykład)... To wg Ciebie taki sprzęt jest wart 5000 zł ? No wg. mnie nie... Fakt, że dobrze napisałeś dalszy kontekst zdania. Wszystko też zależy, czy ktoś potrzebuje kasę, owy sprzęt jest mu zbyteczny itd...
    Po drugie za cenę 900 zł, można by wyrwać może (zapewne) coś lepszego, więc dlatego spytałem ile owy przedwzmacniacz jest warty ? By nie przepłacić...
    Nie chce robić jakiś wielkich halo, lecz chciałem dowiedzieć ile wart jest owy przedwzmacniacz yamahy.

0
  • #7 26 Maj 2010 20:35
    exik
    Poziom 25  

A wiesz co to jest zdrowy rozsądek? Ja mówiłem o ludziach wyróżniających się tą cechą.
    Chcesz wiedzieć ile jest warty? To ci odpowiem, że około 500zł

0
  • #8 27 Maj 2010 00:31
    marcinwar3
    Poziom 8  

he śmieszna dyskusja , i tak cena jest niestabilna jak każdy wie :).

0