Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja nie wyjeżdża Volvo S60

25 Maj 2010 23:56 3387 2
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich. W świeżo sprowadzonym volvo s60 z 2004 roku nie wyjeżdża nawigacja. Nie reaguje ani na pilota, ani na przyciski w kierownicy. Auto przyjechaŁo ze szwajcarii, w bagaŻniku zainstalowany odtwarzacz dvd volvo navigation system, dołączony był dvd rom z mapą europy volvo rti system(navtech on board). Płyta po zaŁadowaniu do odtwarzacza obraca siĘ, sŁychaĆ szum. W serwisie volvo auto zostaŁo podŁĄczone do komputera, który nie pokazaŁ Żadnych bŁĘdÓw. Dodatkowo zostaŁo wgrane nowe oprogramowanie sterujĄce nawigacją, bez skutku. Serwisant volvo rozŁoŻyŁ szeroko rĘce informujĄc, Że nic z tego nie rozumie. Może ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradziŁ? ProszĘ o pomoc!!!
  • Poziom 17  
    Bezpieczniki i okablowanie sprawdzone? Czy serwisant wierzy tylko w tester i nie wykazuje się własną inteligencją?
  • Poziom 10  
    A może ktoś kombinował z nawigacją, chodzi mi o to czy jest możliwość przerobienia jej w ten sposób aby móc chować i wyciągać ekran za pomocą przycisku przy kierownicy bez płyty w czytniku. A pytam bo rozsypał mi się laser i tak sobie myślę że w miejsce monitora wstawił bym normalną nawigację którą by można było chować.