Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja nie wyjeżdża Volvo S60

pawelaltax 25 May 2010 23:56 3957 2
    pawelaltax
    Level 1  
    Witam wszystkich. W świeżo sprowadzonym volvo s60 z 2004 roku nie wyjeżdża nawigacja. Nie reaguje ani na pilota, ani na przyciski w kierownicy. Auto przyjechaŁo ze szwajcarii, w bagaŻniku zainstalowany odtwarzacz dvd volvo navigation system, dołączony był dvd rom z mapą europy volvo rti system(navtech on board). Płyta po zaŁadowaniu do odtwarzacza obraca siĘ, sŁychaĆ szum. W serwisie volvo auto zostaŁo podŁĄczone do komputera, który nie pokazaŁ Żadnych bŁĘdÓw. Dodatkowo zostaŁo wgrane nowe oprogramowanie sterujĄce nawigacją, bez skutku. Serwisant volvo rozŁoŻyŁ szeroko rĘce informujĄc, Że nic z tego nie rozumie. Może ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradziŁ? ProszĘ o pomoc!!!
    sstuning
    Level 17  
    Bezpieczniki i okablowanie sprawdzone? Czy serwisant wierzy tylko w tester i nie wykazuje się własną inteligencją?
    dordos
    Level 11  
    A może ktoś kombinował z nawigacją, chodzi mi o to czy jest możliwość przerobienia jej w ten sposób aby móc chować i wyciągać ekran za pomocą przycisku przy kierownicy bez płyty w czytniku. A pytam bo rozsypał mi się laser i tak sobie myślę że w miejsce monitora wstawił bym normalną nawigację którą by można było chować.