Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor LG M2262D-PC z TUNEREM OPCJE PODŁĄCZENIA

26 Maj 2010 10:02 3076 5
  • Poziom 17  
    Posiadam monitor z tunerem tv marki LG typ M2262D-PC.
    W komputerze karta graficzna ASUS AH 3650 SILENT HDMI.
    Przeszukałem różne fora nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie,oto one:czy istnieje możliwość zgrywania materiału z tunera w monitorze bezpośrednio na komputer?
  • Spec od monitorów
    Poczytaj w inst. obsługi tego monitora (ponad 8Mb jako *.pdf)
    Tam masz odp. na swoje pytanie

Link_M2262D-PC
    po wej, na strone nalezy wejść /kliknąc na przycisk 1-z 3-ch
    ( Руководство пользователя)
    *pierwszez lewej
  • Poziom 17  
    lisek
    zbytnio się nie wysiliłeś nad odpowiedzią," jak nie potrafisz to nie pchaj się na afisz"

Moderowany przez Dzimi:

Proszę poprawić treść postu -piszemy bez użycia klawisza 'Caps Lock" - zgodnie z regulaminem pkt. 10.9.
    A czego Kolega się spodziewał? Odpowiedź jak najbardziej trafna. Troszkę własnej inwencji. Przypominam ze wszelkie formy lenistwa na forum jest nieakceptowana.

• Spec od monitorów
    Sz. kol. czyzby za duzo czytania w j.ang.
    Lepiej podać "gotowca " na tacy?!

Poza tym ,aby zgrywac programy z Tv-tunera potrzebna jest karta owszem może być na Radeonie , ale typu VIVO
    czyli ma gniazda: Video Input, Video Output

Twoja karta jest dobra ,może i bdb, ale ma Tylko WYJŚCIA!

Znowu napiszę (nie złośliwie) poczytaj parametry karty.

Monitor LG M2262D-PC z TUNEREM OPCJE PODŁĄCZENIA

p.s
    załaczam wspomnianyplik (instr.uzytkowania) bo link powyżej usilnie przekierowuje na drivery tego monitora dla Win7
  • Poziom 17  
    lisek
    moje pokolenie było nauczane oprócz j.polskiego j.rosyjskim , nie sądzisz że każdy korzystający z tego forum musi znać j.angielski ja go np.nie znam tak więc proszę o więcej rozwagi w dobieraniu "sloganów"

Moderowany przez Dzimi:

Czy Kolega czytuje wpisy moderacyjne? Skoro nie to zmierza pewnym krokiem w kierunku ostrzeżenia. Regulamin pkt.6

• Spec od monitorów
    Skoro kol.G.R. włada j. ros. (notabene ja także bowiem miałem go w szkole ponad 8lat i musiałem "uzywać" go często w pracy...potem "zycie" zmusiło mnie do nauczenia j. ang.(zacząłem od technicznego > potem ten normalny "szekspirowski" )
    polecam stronkę podaną przeze mnie w moim 1-ym pośćie
    26.maj 11:20
    tam wna dole jest odnośnik do (Руководство пользователя) *lewa str. dół
    i tam wśród 6-ciu wer. jęz. jest Rosyjska
    *"waży" 7,12Mb