Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da się ominąć przepływomierz powietrza bmw e36??

kamilkiko126 26 Maj 2010 12:18 8733 6
  • #1 26 Maj 2010 12:18
    kamilkiko126
    Poziom 8  

Witam mam pytanie. Mianowicie mam zepsuty przepływomierz powietrza (BMW E36 318i 1.8 benz + gaz), Stało sie to po wystrzale gazu i niechciałbym montować kolejnego ponieważ strzał moze sie powtórzyć, czy da sie jakoś obejść ten przepływomierz, naprzykład jakiś emulator czy coś w tym stylu?? Będe wdzięczny za wszelkie informacje.

0 6
  • #2 26 Maj 2010 17:23
    sstuning
    Poziom 17  

Przepływomierz należy wymienić na nowy.
    Co do strzałów gazu - niech gaziarze naprawią to co spartaczyli, czyli np. niech zamontują jakiś upust gazu przed przepływomierzem.

0
  • #3 26 Maj 2010 18:46
    wiesiek3d
    Poziom 29  

Nie ma emulatorów tylko nowa przepływka, jak pisze kolega powyżej.
    No i zdemontować gaz wtedy nie będzie problemów.

0
  • #4 26 Maj 2010 18:53
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 26 Maj 2010 20:42
    sstuning
    Poziom 17  

RB26DETT: Nawet rezystor by wystarczył, co by w koszty nie wchodzić (jakby nie patrzył tańszy od potencjometru ;))

Pytanie tylko - czy byś tak zrobił naprawiając auto? Bo ja nie... i domyślam się że Ty również wymieniałbyś przepływomierz.

A notebane forum to traktuje o naprawianiu samochodów, a nie o druciarstwie, z czym się ze mną na pewno zgodzisz.

Więc nie powinniśmy pomagać w psuciu aut ;) ...i junkersów...

0
  • #6 27 Maj 2010 11:06
    kamilkiko126
    Poziom 8  

Ja w tym aucie gazu nie zakładałem i dopiero po strzale dowiedziałem sie o tej klapce zabezpieczającej. Nie chce wcale popsuć auta poprosu myślałem ze jest cos takiego np: jak emulator sondy lambda tylko że do przepływomierza. Moja BMKA jest już leciwa i niechce wchodzić w koszty dlatego zadałem takie pytanie. Jeżeli chodzi o ten rezystor to jaki ma być i jak go zamontować, jakiś schemat lub zdjęcie jak to wygląda, bym był bardzo wdzięczny.

1
  • #7 27 Maj 2010 13:51
    sstuning
    Poziom 17  

Wartości rezystora, schematu montażu itp. nie mam zamiaru podawać, ponieważ forum to ma służyć naprawianiu aut, a nie ich psuciu.

Kup używaną przepływkę, zrób z tą klapką i jeździj.
    Bo wszelkie oszczędności naprawdę się szybko zemszczą.

Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów