Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota kolizja samochodowa

azatunia 26 Maj 2010 12:48 891 4
  • #1 26 Maj 2010 12:48
    azatunia
    Poziom 11  

Witam wszystkich, jestem nowa na forum ale szukam info i mam nadzieję że tutaj znajdę odpowiedź, mianowicie czy kiedykolwiek zgłaszaliście szkodę komunikacyjną przez internet?
    Odbiło mi się o uszy że jest taka możliwość. Zastanawiam się tylko, czy proces zgłaszania szkód przez neta nie jest jakiś problematyczny i czy po wypełnianiu milionów stron nie znudzę się i nie skończy się na wycieczce do biura. Więc jak ktoś już to robił to proszę o info

Pozdrawiam!

0 4
  • #2 26 Maj 2010 13:09
    cirrostrato
    Poziom 36  

Ale i tak oględziny pojazdu musi wykonać rzeczoznawca na żywo czyli oglądnąć pojazd, ostatnio gość przytarł mnie leciutko, z jego OC dostałem (w trzy dni) zadziwiająco dużo pieniążków z PZU.

0
  • #3 28 Maj 2010 19:28
    magma85
    Poziom 2  

Nie lepiej zgłosić szkodę przez telefon? Jaka firma?

0
  • #4 11 Cze 2010 11:38
    azatunia
    Poziom 11  

Ja jestem na świeżo ze zgłoszeniem szkody przez internet, próbowałam z infolinią ale była ciągle zajęte wiec się wkurzyłam i wysłałam zgłoszenie przez neta, po czym otrzymałam informację zwrotną że moje zgłoszenie zostało przyjęte, bez wiszenia na linii., szybko i sprawnie.

0
  • #5 30 Cze 2010 23:23
    Maja222
    Poziom 9  

Jestem tu nowa ale problem zglaszania szkody jest mi niestety bardzo na czasie:((( Właśnie wczoraj utraciłam lusterko na parkingu!!! Zgłosiłam szkodę w PZU za pośrednictwem internetu mam nadzieję że szybko wszystko zostanie załatwione.

0