Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ariston LIQ 700 DUO naczynia brudne po umyciu.

dominik-s2 26 May 2010 14:19 1554 3
    dominik-s2
    Level 11  
    Witam!

Mam problem z w/w zmywarką. Mianowicie miałem na początku problem z jej uruchomieniem. Teraz gdy już uruchomiłem nie myje ona tak jak powinna. Wkładam kostkę. Po zakończeniu kostka otwarta prawie rozpuszczona. Sprawdzałem w piwnicy i grzałka działa bo przewód odprowadzający wodę jest ciepły. Sól również nasypana a mruga dioda od soli. Nie mam pojęcia co mogło się stać. Czekam na jakieś propozycje rozwiązania problemu. Może ktoś posiada takową i powie co i jak zrobić do prawidłowego uruchomienia. Był wzywany serwis przyjechali uruchomili i woda leci. Pojechali a po zakończeniu cyklu jakiegokolwiek wszystko brudne tak jak było.
    Trull
    Level 28  
    Sprawdź śmigła zmywarki i usuń z nich obce "ciała" :)
    dominik-s2
    Level 11  
    Są czyste. Została ona urchomiona drugi raz może trzeci dzis i czysciutkie.
    dominik-s2
    Level 11  
    Witam!

Posiadam nową zmywarkę w/w. Po podłączeniu wszystkiego i nasypaniu soli kontrolka od niej caly czas mruga. Zauważyłem że też mrugają dwie diody po cyklu. Po otwarciu w zmywarce jest troche wody. Niestety naczynia są brudne i mokre. Wrzuciłem tabletki i raz się otwierają a raz nie na różnych programach. Na początku wsypałem zwykłą sól a potem dosypalem Calgonit specjalnej aż pod sam korek. Co może być przyczyną??