Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mp3 zen mozaic, komputer nie czyta

26 Maj 2010 20:26 1781 1
  • Poziom 1  
    Witam, od roku jestem posiadaczka creative'a zen mozaic i pierwszy raz mam z nim kłopot. mianowicie w sobotę komputer przestał czytać, widzieć urządzenie. Nie pojawia się w ogóle dymek, informacja o wykryciu mp3, aczkolwiek sam odtwarzacz się odpala i ładuje baterie. Nie wiem co na to wpłynęło. Nie zmieniałam ustawień w urządzeniu, sterowników nie wykasowałam, nie wiem skąd ten problem. Przejrzałam rożne fora i zrobiłam to co radzili użytkownicy, dwukrotnie instalowałam pakiet creativa z głównej strony, żadnych zmian. Ponownie zainstalowałam tez SP2. Komputer widzi inne urządzenia (np. PSP). Zmieniałam porty USB, próbowałam na innym komputerze, nadal nic. Bardzo rzadko po podłączeniu mp3 pojawia się info. o wykryciu nieznanego urządzenia ale w menadżerze urządzeń się ono nie pojawia. Proszę bardzo o pomoc.

PS. Jakoś tak w piątek musiałam zresetować zena, może to jakoś wpłynęło na to ze teraz nie jest wykrywany, ale wcześniej po resecie wszystko było ok..

Dodano po 4 [godziny] 54 [minuty]:

dziękuje wszystkim za pomoc..wystarczyło zainstalowanie SP3
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    jeżeli litera dysku jest zajęta np. D, E ... to dymek się nie pojawia
    sprawdź czy system go w ogóle wykrywa
    Panel Sterowania -> Narzędzia Systemowe -> Zarządzanie Komputerem -> zarządzanie dyskami.
    i jeśli jest tutaj to system go wykrywa tylko jest konflikt z nazwą w tedy klikasz prawym na creativie i zmieniasz literę