Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus f3t po włączeniu wyłącza się

26 Maj 2010 22:32 1621 4
 • Poziom 10  
  Witam.
  Mam problem z ASUS-EM f3tc kupiłem go rok temu na allegro chodził ładnie, pięknie do dzisiejszego dnia. Odpaliłem laptopa załadował się system lecz po chwili sama włączyła się hibernacja odpaliłem go na nowo i tak kilka razy. Teraz wciskam przycisk power i zaczyna się uruchamia tzn. słychać jak startuje dysk i napęd dvd mrugniecie 4 kontrolek w prawym górnym rogu i po tym słychać jak dysk traci zasilanie i komputer się wyłącza po wciśnięciu przycisku power zero reakcji dopiero po zresetowaniu przyciskiem z dołu laptopa lub wyciągnięciu na chwilę baterii reaguje na przycisk power no ale dzieje się to samo włącza się i po chwili wyłącza. Może ktoś miał podobny problem, czy płyta główna uległa uszkodzeniu jak tak to gdzie szukać takowej?
 • Poziom 42  
  Na początku wyjąłbym baterię i odłączył gada od prądu. Potem trzeba to poskłądać, podłączyć i sprawdzić, czy taka przestroga go czegoś nauczyła.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 10  
  yogu009 wyjecie baterii i bateryjki na płycie nic nie dało próbowałem.. kolego vogelek23 nie bardzo wiem co to jest most północny możesz mi to wytłumaczy, a jeśli to to jakie są koszta naprawy czy lepiej się odczepi, sprzedac uszkodzony i poszuka coś innego.
 • Użytkownik usunął konto