Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus f3t po włączeniu wyłącza się

smondzio 26 Maj 2010 22:32 1465 4
  • #1 26 Maj 2010 22:32
    smondzio
    Poziom 10  

Witam.
    Mam problem z ASUS-EM f3tc kupiłem go rok temu na allegro chodził ładnie, pięknie do dzisiejszego dnia. Odpaliłem laptopa załadował się system lecz po chwili sama włączyła się hibernacja odpaliłem go na nowo i tak kilka razy. Teraz wciskam przycisk power i zaczyna się uruchamia tzn. słychać jak startuje dysk i napęd dvd mrugniecie 4 kontrolek w prawym górnym rogu i po tym słychać jak dysk traci zasilanie i komputer się wyłącza po wciśnięciu przycisku power zero reakcji dopiero po zresetowaniu przyciskiem z dołu laptopa lub wyciągnięciu na chwilę baterii reaguje na przycisk power no ale dzieje się to samo włącza się i po chwili wyłącza. Może ktoś miał podobny problem, czy płyta główna uległa uszkodzeniu jak tak to gdzie szukać takowej?

0 4
  • #2 26 Maj 2010 22:50
    yogi009
    Poziom 42  

Na początku wyjąłbym baterię i odłączył gada od prądu. Potem trzeba to poskłądać, podłączyć i sprawdzić, czy taka przestroga go czegoś nauczyła.

0
  • #3 26 Maj 2010 23:52
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 27 Maj 2010 09:03
    smondzio
    Poziom 10  

yogu009 wyjecie baterii i bateryjki na płycie nic nie dało próbowałem.. kolego vogelek23 nie bardzo wiem co to jest most północny możesz mi to wytłumaczy, a jeśli to to jakie są koszta naprawy czy lepiej się odczepi, sprzedac uszkodzony i poszuka coś innego.

0
  • #5 27 Maj 2010 20:29
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów