Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Facebook problem z umieszczaniem postów.

27 Maj 2010 09:20 2693 11
  • Poziom 25  
    Od kilku dni mam problem z publikacja postów w serwisie facebook przez neostrade.
    Próbowałem już chyba wszystkich możliwych sposobów :
    1. Nowe konto.
    2. reinstalacja systemu
    3. inny komputer stare konto
    4 inny komputer nowe konto
    5 trzeci komputer +nowy system+nowe konta
    Przy publikacji postu otrzymuję komunikat:
    "Błąd weryfikacji.
    Słowo nie zostało wpisane poprawnie."
    Aby było ciekawiej jeśli podłącze się do internetu w innym miejscu problem nagle znika .
    Chcę zapytać czy ktoś miał lub ma podobny problem ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 25  
    Windows XP sp 3 ,iexplorer 8.0 , firefox 3.6.3, także Xp w eeePc praktycznie wyjęty z pudełka z windows XP po instalacji z partycji recovery.
    połączenie poprzez WiFi + liveBox
    Jak mówiłem bez problemu działa w takim samym zestawieniu przez WiFi w innym miejscu np. parku + free internet , lub neostrada u znajomych ...

Innych problemów z komputerami brak.
  • Poziom 9  
    Spróbuj na Operze powinno byc dobrze
  • Poziom 12  
    xardas51 napisał:
    Spróbuj na Operze powinno byc dobrze

To nie rozwiaze problemu, a jedynie go ominie (jesli sie uda). Zreszta Opera ma pare problemów z kompatybilnoscia na takich stronach jak YouTube czy Facebook, a przeciez to sa jedne z najbardziej znanych i najczesciej uzywanych stron na swiecie. No cóz, moze tylko u mnie jest ten problem :P
  • Poziom 25  
    Z Operą też się nie udało...
    A właściwie to chyba przeglądarka nie ma nic do tego skoro po podłączeniu do internetu w innym miejscu problem znika .
    Może ktoś zna namiary na jakiś serwer proxy który bez problemu działałby z facebookiem ?
  • Poziom 43  
    w3cache.tpnet.pl, powinien dzialac skoro masz lacze od tp
  • Poziom 25  
    Właśnie dziś wszystko wróciło do normy , bez jakiejkolwiek interwencji.
    W sumie ciekawe co było przyczyną .
    W zasadzie mógłbym uznać temat za zamknięty , ale jestem dociekliwy i nadal ciekawi mnie ci było przyczyną .Po za tym dałem na ten temat 80 pkt. więc niech wisi może ktoś znajdzie rozwiązanie. ;)
  • Poziom 22  
    Prawdopodobnie coś po stronie TP i/lub IP które otrzymałeś IP się zmieniło (tak wiem że jest zmiana codziennie w okolicach 17) i problem zniknął.
  • Poziom 19  
    Wątpie czy ktoś znajdzie odpowiedź na ten problem, przyczyn może być tysiąc choćby i technicy tepsy grzebali coś w skrzynkach czy też nadmierne przeciążenie łączy, ale zazwyczaj podobne błędy występują gdy zbyt dużo pakietów jest utraconych, na dzień dzisiejszy szukanie problemu po omacku.
  • Poziom 43  
    riodoro1 napisał:
    o (tak wiem że jest zmiana codziennie w okolicach 17)

Heh, zmiana jest po 24h trwania połączenia, resetuje każdego o innej porze, a nie wszystkich naraz.. Wyobraź sobie taki milion neostrad na raz logujących się do systemu.
    Kolego pewnie masz router, który odpaliłes kiedyś o 17 i dlatego teraz masz disconnecty co 24h
  • Poziom 22  
    piterus99 napisał:
    riodoro1 napisał:
    o (tak wiem że jest zmiana codziennie w okolicach 17)

Heh, zmiana jest po 24h trwania połączenia, resetuje każdego o innej porze, a nie wszystkich naraz.. Wyobraź sobie taki milion neostrad na raz logujących się do systemu.
    Kolego pewnie masz router, który odpaliłes kiedyś o 17 i dlatego teraz masz disconnecty co 24h

Dziękuję za korektę.