Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pochłaniacz wilgoci do lodówki.

27 Maj 2010 15:29 7020 4
 • Poziom 18  
  Witam! Posiadam lodówko-zamrażarkę firmy Whirlpool (z automatycznym rozmrażaniem) i mam problem z nadmiarem wilgoci w lodówce. Cała zawartość lodówki jest lekko wilgotna, a zwłaszcza wędliny, po kilku dniach są wilgotne.Chciał bym się dowiedzieć czy jest możliwość zastosowania jakiegoś pochłaniacza wilgoci do lodówki, by pozbyć się jego nadmiaru. Jeżeli jest taki pochłaniacz to prosił bym o podanie jaki typ polecacie do tego celu.Może ktoś już coś takiego stosował z dobrym efektem to proszę o poradę Za odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 • Poziom 25  
  Witam,

  czy przewód odprowadzający skroploną wodę z lodówki jest drożny?
  O osuszaczach powietrza do lodówek nie słyszałem.

  Pozdrawiam,
  GSM
 • Poziom 18  
  Witam! Lodówka jest nowa i eksploatowana dopiero około 8 miesięcy. Przewód jest drożny i skropliny płyną do pojemnika .
 • Poziom 10  
  Mam podobny problem z lodówkami w sklepie spożywczym. Na parownikach zbierają się w ciągu dwóch, trzech dni ilości szronu uniemożliwiające normalną pracę chłodziarki. Odpada możliwość dodatkowego osuszania powietrza(poza klimą). Czy można włożyć wkład osuszający bezpośrednio do komory chłodziarki, ew. jaki? Jak do tego odniesie się SANEPID? A może są ekstra osuszacze do lodówek? Pozdrawiam.
 • Poziom 18  
  Witam! Niestety brak odpowiedzi do tego tematu i z tego powodu problem nie został rozwiązany. Może kiedyś będzie możliwość go rozwiązać.