Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KU990 - hasło przy włączeniu telefonu

28 Maj 2010 10:18 2767 10
  • Poziom 25  
    Witam. kupiłem telefon i wszystko było ok do puki chciałem zadzwonić. nadusiłem słuchawkę by wybrać nr i pojawił się czarny ekran. no a że całe menu było jakieś czarne chciałem zmienić motyw no i zmieniłem i teraz wymagane jest hasło jakieś którego ja nie znam :(
    z LG nie mam za bardzo do czynienia, i dlatego pytam czy jest tu np jakiś kod do resetu oprogramowania jak np w samsungach czy czeka mnie flashowanie?
  • Poziom 33  
    Czy telefon legalny?? Masz pudełko itp?
  • Poziom 25  
    Tak legalny mam pudełko, zakupiłem go na allegro
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak ci nie zalezy na rzeczach co sa w telefonie to mozesz wbic 3845*#990# i wybrac factory Reset.
  • Poziom 25  
    No nie zależy mi na tym tylko jak mam to wpisać jak nie ma klawiszy do wybierania nr ?
    Przytrzymaj 2 klawisze ( od Kamery i od blokowania) razem przez kilka sekund pojawi sie wtedy mozliwosc wpisania.
  • Poziom 25  
    Nie działa ten sposób o którym piszesz z 2 przyciskami :( a oba przyciski są sprawne .
  • Poziom 9  
    a wpisz cos takiego: 3845#*990# oczywiscie szybciej na zielona sluchawke :P I nie mozesz sie pomylic jak bedziesz wpisywac to!! bo jak zgumujesz chodzby jedna cyferke i poprawisz to nie zadziala service menu
  • Poziom 25  
    Ale jak mam to wpisać jak tam gdzie prosi o pin nie idzie wdusić # lub * w połączenie alarmowe tak samo, do logowania nie ma takiej możliwości a jak chcę wybrać nr to mam czarny ekran. jak dusze de 2 przyciski co mówił kolega to tez nic się nie dzieje poza tym ze albo czasem sie zablokuje albo odblokuje.
    Wyciągnij kartę sim i zrób to bez karty sim.

Dzisiaj 2 sztuki tak zrobiłem i niema problemu.
  • Poziom 25  
    Wyciągnąłem kartę SIM, włączyłem telefon i nadusiłem 2 przyciski (blokada klawiszy i aparat) i dzieje się to samo co normalnie gdy jest łączony telefon gdy chce wpisać jakiś nr czyli czarny ekran. tylko poziom baterii jest zasięg itp. Wygląda na to że flashowanie mnie czeka?