Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta BizHub C350 - druk dwustronny

28 Maj 2010 12:51 11894 6
  • Poziom 12  
    Witam, niedawno zakupiliśmy do firmy takową kserokopiarkę. Kserować się nauczyłem dwustronnie, problem jest jednak z drukowaniem, nie mam zielonego pojęcia jak drukować dwustronnie. W sterowniku dodałem że C350 posiada opcję duplex. Teraz w parametrach drukowania Duplex/Booklet mam nie na szaro jak wcześniej ale do wyboru mam opcje finiszera jak bindowanie z góry z lewej etc, ale 2-side nie ma jak w przypadku C353 na którym pracowałem u znajomego. Hilfe! Z góry dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Witam

Bindowanie z lewej czy z góry oznacza po prostu wydruk dwustronny obracany wzdłuż dłuższej lub krótszej krawędzi. Nie ma to nic wspólnego z finiszerem.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Jezu ale to było proste... Człowiek by jeszcze tydzień szukał. Wielkie dzięki. Zauważyłem że brudzi mi kartki w druku/ksero dwustronnym na czarno, jednostronnie wychodzą igła czyste. Jakiś pomysł co przeczyścić? Prawdopodobnie coś w duplexie. Nie znam się :(
  • Poziom 14  
    Witam

A możesz zamieścić skan wydruku. Zawsze to coś pomoże.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Oto skan wydruku.
    Konica Minolta BizHub C350 - druk dwustronny
  • Poziom 13  
    witam, w sterowniku urządzenia należy zaznaczyć w "opcje" iż kopiarka ma zainstalowany duplex. Jeśli tego nie uruchomisz to przy wyborze sposobu wydruku nie będziesz miał możliwości wyboru sposobu drukowania (jedno czy dwu stronnego) pozdrawiam