Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opary,dym z korka wlewu oleju

kajoj6661 28 May 2010 19:06 37656 7
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    Mam pytanie czy w silniku diesel może wydobywać się dym,opary z wlewu oleju,posaidam silnik 1,6diesel przekręcone już 400tys km,pierścienie były wymieniane przy 230tys czy już się remont kłania silnika? Przy -20 stopniach mrozu silnik odpalał za 2razem,wtryski nie leją,sprawdzony kąt wtrysku,pompa wtryskowa od golfa 3 1,9TD(AAZ)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    malvit
    Level 17  
    Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą. Czy ubywa płyn chłodniczy? spaliny z wlewu oleju świadczą natomiast o przedmuchach na cylindrach czyli braku szczelności
    Moderated By robokop:

Na podstawie czego kolega uważa że to uszczelka pod głowicą? Ostrzeżenie za wypisywanie bzdur.

kajoj6661
    Conditionally unlocked
    płyn nie ubywa,,olej troszkę bierze,,,,ale mam małe wycieki z uszczelki pod miską olejową
    barubar
    Level 26  
    Dziwne gdybyś nie miał tylko co to ma wspólnego z tematem?
    kajoj6661
    Conditionally unlocked
    był kupiec i powiedział ,że silnik nadaje się tylko do remontów bo zapewne go w czasie zimy nie odpali
    barubar
    Level 26  
    No i wszystko jasne. Dzięki za szczerość.
    T5
    Admin of Cars group
    U mnie też był kupiec też dymi-mechanik (kupca)stwierdził że pierścienie że do remontu-przy -27 palił za pierwszym razem oleju nie spożywa jeżdzi ponad 200 kopa ma .Dymi spod korka.Niech dymi.(kurna ale to mondelas)