Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony Blaupunkt ?!

25 Sie 2004 15:36 1410 4
  • Poziom 12  
    A wiec mam radio Blaupunkt Madrid rcm 105. Wszystko w nim jest w porządku oprocz tego ze nie mozna zmienic ustawien BAL (chyba balans), FAD (tyl/przod), BAS (wiadomo), TRE (wiadomo) !
    Gdy nacisne przycisk wywolujacy na wyswietlaczu jedna z w/w opcji obok nazwy opcji pojawia sie wartosc 0 i w zaden sposob nie mozna tego zmienic !

Prosze o pomoc !
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A plastiki w panelu się nie połamały.
  • Poziom 12  
    tzn. przyciski ?!

Te same przyciski (strzalki) sa wykorzystywane takze do ustawiania innych opcji, i wtedy dzialaja - czyli przyciski sprawne !

A wiec co jest nie tak ?
  • Poziom 30  
    Coś podejrzewam, że albo sam to radio "dekodowałeś", albo dałeś je do jakiegoś "specjalisty" i podstawił bina, dlatego radio głupieje
  • Poziom 12  
    Nie robilem nic z radiem, ale co do wczesniejszych wlascicieli to nie wiem co z nim wyprawiali. Radio te jest na karte ktora rownierz posiadam. Wlaczenie radia bez karty daje napis CARD na wyswietlaczu i radio jest zblokowane. Natomiast z wsunieta karta radio sie uruchamia. Na plytce sa jakies 'obce' slady lutowania wiec cos moglo byc z nim robione.
    Ale jesli to wina oprogramowania to pewnie mozna je w jakis sposob podmienic na sprawne.

A wiec co dalej... ?

Widze ze nikt tu nie ma ochoty mi pomoc, albo poprostu nikt tu się nie zna na rzeczy?! Wiec chyba dalsze oczekiwanie na odpowiedz jest bez sensu.
    [color=red]Scalono dwa posty.[h][/color]