Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TVCR Philips 21PV335/01 ch. TVCR2000Delta - tryb hotelowy

29 Maj 2010 08:14 1887 6
  • Poziom 24  
    Witam!
    Wymieniony w tytule "kombajn" jest w trybie hotelowym. Opisana tutaj metoda pozwala przełączać H+ i H-, brak informacji jak zapamiętać ustawienie. Nie skutkuje OK ani S-BY. Może ktoś podzieli się "receptą" na to?
    Pozdrawiam,
    Lee
  • Poziom 43  
    A jak to konkretnie robisz, że nie działa?
  • Poziom 24  
    Witam!
    Tak "jak w książce" napisali: Odbiornik na program 38 i naciskam oba przyciski STOP (na pilocie i na klawiaturze lokalnej), trzymam je do wyświetlenia H-. I co dalej?
    Lee
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Wykasuj wszystkie wpisy w menu Timer, jeśli są.

Czyli po tej sekwencji wychodzi z Hotel, da się programować, a po wyłączeniu i włączeniu ponownie wraca do Hotel Mode?
  • Poziom 24  
    Nie wychodzi z Hotel Mode i nie daje się programować.
    Cytat:
    Wykasuj wszystkie wpisy w menu timer, jeśli są.
    Trafiony, zatopiony! Wyczyszczenie menu TIMER usuwa problem. Nie potrzeba potwierdzać (zapamiętywać) włączania/wyłączania trybu Hotel.
    Jeszcze pytanie, trochę przy okazji: Czy w trybie serwisowym (opcjach) da się znaleźć "naszą" fonię?
    Dzięki mirex za szybką i skuteczną pomoc. :D
    Lee
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jaka końcówka modelu?
    Może się dać, ale elementów na płycie dla D/K nie będzie. Trzeba spróbować, ewentualnie obejrzeć bebechy.

Zobacz jak będzie na opcjach 25 EF 0A 13 D2 E4 2B 72 90 50. Sprawdź czy masz oryginalne z kineskopu, jeśli nie - zapisz sobie.
  • Poziom 24  
    Końcówkę modelu dopisałem w tytule. Spojrzenie na płytę wyleczyło mnie z fonii metodą opcje+ SFE 6,5. Rzeczywiście brak wszystkiego dla fonii DK, odbiornik mono, więc zwykła fonia równoległa załatwiła problem bezboleśnie. Opcje podane przez Ciebie "wklepałem" dla sztuki: w menu strojenie pokazał się SECAM i fonia DK. Innych zmian nie zauważyłem. Opcje cytowane w moim poście, były oryginalne dla tego modelu, umieszczono je nie na kineskopie a na naklejce na tylnej części obudowy.
    Jeszcze raz dzięki za pomoc, no i wobec załatwienia problemu zamykam temat.
    Pozdrawiam,
    Lee