Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Unitra Tonsil ZG40C opinie

-Cezar- 02 Cze 2010 22:43 17830 35
    -Cezar-
    Poziom 9  
    Spodobały mi się kolumny Tonsil scherzo 200. Co o nich sądzicie??
    Booorek89
    Poziom 15  
    Kup sobie dwa głośniki 38 cm estradowe, koniecznie jak najtańsze, bo wtedy mają największą moc. Do tego ideałem będzie jakiś sopran tubka, koniecznie o mocy podobnej. Wstaw to wszystko do dwóch dużych skrzyń i wtedy sobie pokręć gałą volume do oporu, a nawet przekręć potencjometr. Rozumiem, że chcesz by odpadł stary tynk i by koledzy którzy przyjdą potracili z głów czapki baseball-ówki od basu i decybeli :)

Na razie nic nie kupuj. Dorośniesz, to wymienisz tego "kenłuda" na coś lepszego a ZG40C będą grały z cywilizowaną muzyką. Poczekaj około 10 lat.
    -Cezar-
    Poziom 9  
    Co zagra lepiej: Altusy 140 czy STX F 180
    Booorek89
    Poziom 15  
    -Cezar- napisał:
    Co zagra lepiej: Altusy 140 czy STX F 180

Nic.

Moderowany przez dj-MatyAS:

Ostrzeżenie za pisanie bezsensownych postów.
    Jeśli już Kolega chce wyrazić swoją opinię, może jakieś konkrety?

Booorek89
    Poziom 15  
    A czy moderator "dj-MatyAS" nie widzi, że człowiek zakładający post ma w głowie tylko decybele i pełno "watuffffff" ? Chce pokazać temu człowiekowi, ze źle robi kierując się na te Altusy i STX. Nie no ale spoko, jak chcesz to sam rób fachowe porady dla dresiarza. Zobaczymy czy moderator da radę wspólnie z autorem coś sensownego wybrać. Mi tylko będzie szkoda tych Altusów 140, które popali.

Moderowany przez dj-MatyAS:

Regulamin p.8.4, 10.2.
    Pisanie postów nic do tematu nie wnoszących, nie na temat.
    Ostrzeżenie.

hsurim
    Poziom 11  
    Eh ... tak czytam o tych kolumnach i ... wzdycham.
    Mam właśnie takie i jestem 'zmuszony' - po wymianie mebli w domu - je zamienić na jakieś inne, nadające się do postawienia na podłodze i zajmujące znacznie mniejszą powierzchnię.
    Już dostaję oczopląsu przebierając to, co można nabyć za niewygórowane pieniądze - ale i tak obawiam się, że to już nie zagra tak, jak obecna z bierna membraną.
    Jeżeli Kolega jeszcze ich nie 'popsuł', to niech nic w nich nie zamienia.
    A jak będzie o nie dbał, to będą mu zapewne jeszcze dość długo nieźle grały.
    Moje - a liczą sobie ok. 30 lat - są nawet szczelne. Popychając palcem membranę, druga wyłazi.
    Jedyne co w nich poprawiałem, to jakieś 25 lat temu zrobiłem nowy korpus cewki i nawinąłem nowe uzwojenie - była przegrzana i miała zwarcia.

Ogólnie, to są jednak wyjątkowe kolumny.