Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie karty cyfry plus na 2 domy.

30 Maj 2010 11:50 9459 21
  • Poziom 14  
    Witam,
    Podobno cyfrę + da się rozdzielić na parę TV poprzez domówienie paru dekoderów.

A czy jak np. wezmę sobie 2 dekodery(tak można) to mogę mieć jeden w jednym domu,a drugi w drugim domu?
    Czy wystarczy normalna antena od tp ?
    Ponieważ otacza mnie parę domów rodzinnych byłoby to najlepszym rozwiązaniem,ponieważ abonament byłby na pół.
  • Poziom 30  
    Użyj przycisku "szukaj" temat szeroko opisany w necie "rozdzielenie cyfry plus".
  • Poziom 16  
    Cyfra+ ma coś takiego jak multiroom.
  • Poziom 14  
    Ok,ale na 2 domy też?
  • Poziom 34  
    Obojętne , dają dwa dekodery i jeden ma kartę od multiroomu.
  • Poziom 14  
    To np. mój sąsiad ma pakiet podstawowy i ma 1 dekoder,to może jeszcze dokupić 2 w cyfrze +?Jak tak to ile kosztuje jeden?
  • Poziom 27  
    kiepski96 napisał:
    To np. mój sąsiad ma pakiet podstawowy i ma 1 dekoder,to może jeszcze dokupić 2 w cyfrze +?Jak tak to ile kosztuje jeden?
    Tyle że jedna z osób ma kartę matkę i ogląda 24/7, a druga co 6h musi przyjść i "zaktywować" kartę. No chyba że są to domy "bliźniaki" i tuner z kartą "matką" będzie stać przy ścianie.
  • Poziom 16  
    W tym muliroomie jest taki problem, że druga karta jest aktywna przez 6 godz. następnie musi być zbliżona do karty matki. Na stronie cyfraplus.pl jest wszystko wyjaśnione.
    Drugie wyjście - zamontowanie splitera, najlepiej po kablu.
  • Poziom 14  
    nie,dom stoi 50 metrów dalej,to nadal trzeba aktywować co 6 h ?
    I czy dotyczy to jak się przekroczy te 6 h oglądania dziennie?
  • Warunkowo odblokowany
    Koszt miesięczny multirooma to 30zł. + abonament.
    6 godz. ciągłego oglądania potem aktywacja przy głównej karcie.

Spliter na 50 metrowym kablu też działa.
    Ale jest legalny tylko w obrębie jednego domu jak przez płot to już paragraf.:D
  • Poziom 14  
    To chyba się zdecyduję na 2 abonamenty w domu w N-ce,albo cyfrowy polsat
    Czy da się na początku wybrać tylko 2 pakiety w N ?
  • Warunkowo odblokowany
    Poczytaj nową ofertę TNK.
    A z Polsatem to się zastanów.
    Co do N-ki wejdź na stronę i się dowiesz.
  • Poziom 14  
    Aha,cyfrowy polsat ma teraz ofertę na 2 dekodery
  • Warunkowo odblokowany
    kiepski96 napisał:
    Aha,cyfrowy polsat ma teraz ofertę na 2 dekodery

Nie pod tym kątem.
    Oferta z dwoma dekoderami i dwa abonamenty!:D
    O tym nie piszą!
  • Poziom 14  
    Pytałem się i 2 abonament to 20 zł
  • Poziom 34  
    Nie bierz nic z polsatu jeśli chodzi o serwis i obsługę techniczną jest kiepsko.
  • Poziom 33  
    kiepski96 napisał:
    aha, ponawiam pytanie,czy można w N wziąć wybrane pakiety?

Dwa pakiety podstawowe, reszta do wyboru.
  • Poziom 9  
    C+ 2dekodery z czytnikiem kart jeden od cyfry a drugi jakiś ferguson do tego kup spliter z 2 kartami turbo na znanym serwisie aukcyjnym około 200 zł, dwie anteny i łączysz komputerową skrętką ten drugi tuner bo pierwszy masz blisko splitera w ten sposób cyfre możesz rozbić nawet na 6 tunerów i oglądasz na każdym co chcesz i kiedy chcesz ja mam rozbity sygnał na 2 tv i jest ok. mam tuner z cyfry a drugi ferguson fx6600 ale może być inny aby obsługiwał mediaqard i jest ok.

Dodano po 7 [minuty]:

drogo bo ten spliter to koszt około 200 zł 2 szt karty w komplecie ja mam pakiet komfort + paczka canal+ i canal sport za 42zł. po kilku tel. bo chcieli mi dowalić 92 zł i powiedziałem że im podziękuje za korzystanie z ich usług ale wybór należy do ciebie.