Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Anko system opel. Przed uruchomieniem trzeba uzbroić i rozbroić alarm.

adammagda 30 Maj 2010 14:37 1466 6
  • #1 30 Maj 2010 14:37
    adammagda
    Poziom 9  

Witam , pare dni temu zakupiłem auto z tym alarmem nie wiem czy tak ma czy wada , tz:
    Po rozbrojeniu alarmu i odpaleniu samochodu jest ok, ale problem jest gdy wyłacze stacyjkę ( nie wyciągam kluczyka i nie wysiadam z auta)chę ponownie odpalic to musze wcześniej uzbroić i rozbroić alarm, dość meczące np. na przejeżdzie kolejowym.

0 6
  • #2 30 Maj 2010 15:00
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Masz zaprogramowana pasywna blokadę zapłonu, musisz w takim przypadku najpierw włączyć zapłon i wcisnąć na chwilkę przycisk nr 1 na pilocie

0
  • #3 30 Maj 2010 15:11
    1078231
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 30 Maj 2010 19:03
    adammagda
    Poziom 9  

Dzięki za odpowiedz .

Motronic przyszło mi to na myśl , patrząc na podobne tematy .Krótko i zwiężle.

0
  • #5 03 Cze 2010 11:43
    adammagda
    Poziom 9  

carrier napisał:
    Masz zaprogramowana pasywna blokadę zapłonu, musisz w takim przypadku najpierw włączyć zapłon i wcisnąć na chwilkę przycisk nr 1 na pilocie

No sprawdziłem na kilka sposobów , działa (chwilowo) , tz. po otwarciu drzwi ponownie trzeba nacisnąć "tajny przycisk" . Również po wyłączeniu zapłonu (nie jestem w stanie określić po jakim czasie) zapali się dioda w tedy trzeba włączyć i wyłączyć z pilota.
    Można to jakoś Wyłączyć tą funkcje na stałe ?

0
  • #6 05 Cze 2010 11:59
    Boxer
    Poziom 10  

Witam

To zależy jaki masz model alarmu firmy Anko - System. Jeśli się nie mylę to alarm "Proximy" z Torunia. Można wyłączyć ta funkcje za pomocą programowania przy pomocy pilota. Będziesz potrzebował opis grup ustawień.

Pozdrawiam.

0
  • #7 05 Cze 2010 21:19
    adammagda
    Poziom 9  

Fajnie tylko co to i jak ten "opis grupy ustawień" zdobyć ?

Z tego co wyczytałem w necie to Anko-system proximy . Poszukam centralki by się upewnić .

0