Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV Techwood 1510LCD eeprom

Przemyslaw 30 May 2010 16:05 1760 3
    Przemyslaw
    Level 28  
    WItam, czy ktoś ma wsad eeproma do tego TV? Aktualnie nie mogę go włączyć. Po wyjęciu eeproma mogę włączyć TV ale nic się nie pojawia na ekranie ale gdy włączę go na standby bez eeproma, odczekam 5 sek, włożę eeprom i włączę go klawiszem zmiany kanałów, to tv załącza się normalnie i wszystko wyświetla prawidłowo. Na znalezionych przeze mnie wsadach do chassis 17MB18-2 od TV innych marek, niestety albo się nie włącza albo nie włącza się LCD. Jeśli ktoś ma taki właśnie i może zgrać to będę bardzo wdzięczny. Poszukuję też oznaczenia pilota do tego TV.
    Przemyslaw
    Level 28  
    Odpowiem sam sobie: TV okazał się sprawny. Wystarczyło dokupić pilota:) Widać to normalne zachowanie, że nie da się go włączyć z klawiatury lokalnej - a swoją drogą szkoda, że ta funkcja nie działa - nie zawsze wiadomo gdzie jest pilot albo baterie :)
    Zostawiam temat jeszcze chwilę otwarty - jeśli ktoś wie jak wejść w tryb serwisowy i jeszcze co w nim ustawić albo co zmienić w eepromie aby dało się włączyć TV klawiszem P+ lub P- na klawiaturze lokalnej, to bardzo bym prosił o takie info.
    Przemyslaw
    Level 28  
    W menu jest blokada rodzicielska ale to jest wyłączone - sprawdziłem na początku. Metodą zastępowania poszczególnych części eeproma "FF" nic nie wskórałem. Poddaję się zanim uziemię sprawny TV.