Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin zawodowy technik telekomunikacji

30 Maj 2010 17:58 3192 12
 • Poziom 2  
  Witam serdecznie, poszukuję testów teoretycznych dotyczących technika telekomunikacji.
  Jestem świeżo po maturze, a technik zbliża się nieubłaganie więc postanowiłem sobie odświeżyć moją wiedzę na temat zawodu. Szukając u "wujka google" natknąłem się tylko na dwa arkusze. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 11  
  Witam wszystkich !
  Sam zdaję w tym roku egzamin w tym zawodzie, polecam stronę jednej ze szkół z Żywca, tam mają testy z wszystkich poprzednich lat.
  Pozdrawiam
 • Poziom 10  
  Witam, ja również w tym roku zdaje egzamin na technika telekomunikacji. Moje przygotowania są kiepskie , sama szukam jakiś materiałów po necie i mam trochę swoich. Joooa możesz podesłać na pw link tej szkol będę ci wdzięczna :)
  Egzamin już za kilka dni trzymajcie się :D
 • Poziom 22  
  A dlaczego nauczyciel nie udostępnia testów z lat poprzednich? Nauczyciel przygotowujący do egzaminu zapewne jest Egzaminatorem, dysponuje odpowiednią wiedzą dotyczącą egzaminu, powinien również posiadać w swojej bazie zarówno testy jak i zadania egzaminacyjne z lat poprzednich.
 • Poziom 11  
  Witam

  Dużo zależy od nauczyciela. Egzaminy z zeszłych lat są w Internecie, tylko trzeba dobrze poszukać.
  Nauczyciel przygotowujący do egzaminu niekoniecznie jest egzaminatorem, a jak jest to raczej nie siedzi w komisji zawodu którego uczy.
 • Poziom 22  
  To czy nauczyciel jest członkiem komisji na egzaminie to jest akurat mało istotne. Istotne jest to, że taki nauczyciel jako Egzaminator poprawia prace w OKE i ma na bieżąco kontakt z egzaminem, z pracami, z kluczami odpowiedzi. W większości przypadków nauczyciele uczący przedmiotów zawodowych musieli zrobić kursy i uzyskać tytuł Egzaminatora w danym zawodzie. Taki nauczyciel wie wówczas dokładnie pod jakim kątem przygotowywać uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
 • Poziom 10  
  Nauczyciela mam świetnego, bardzo nam pomaga w przygotowaniach organizując spotkania powtórkowe :) Sam udostępnił nam dużo materiałów i arkuszy. Zazwyczaj na lekcjach i specjalizacji rozwiązywaliśmy arkusze teraz tydzień przed egzaminem chciałabym jeszcze raz je przejrzeć i przeanalizować. Z tego co wiem to sporo pytań co roku się powtarza.
  Joooa dzięki za wiadomość :)
 • Poziom 10  
  Wiecie może czy na necie znajde egzaminy z 2005 roku?
 • Poziom 11  
  No i jak poszła dzisiaj wam teoria?
 • Poziom 10  
  Ja spokojnie zdałam :) wiem na pewno ze poprawnie odpowiedziałam na 31 pytań. zobaczymy jak będzie jutro :)
 • Poziom 22  
  To życzę wszystkim zdającym powodzenia jutro i w środę:)
 • Poziom 10  
  Nawet nie było tak źle :) Egzamin jak na pierwszy raz z wykonaniem nie był taki trudny. U mnie w szkole była wysoka zdawalność 10z 15 zdało :D Pozdrawiam :)