Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka 4-suw, rozpoznanie jaki to silnik.

30 Maj 2010 20:41 7338 9
  • Poziom 11  
    Witam,mam taki problem,okazyjnie dostałem kosiarkę, niestety zepsutą:/ przyczyna już znaleziona, skrzywiony wałek rozrządu, ale mam problem taki ze nie wiem jaki to silnik, jakiego wałka szukać i do czego.nr jakiś znalazłem ale niezbyt czytelne. Kosiarka stara,tyle co wiem to pisze na niej Harry, poniżej wrzucam kilka zdjęć może ktoś skojarzy jaki silnik ma ten "sprzęt".dziękuje za pomoc i pozdrawiam:|
    Kosiarka 4-suw, rozpoznanie jaki to silnik. Kosiarka 4-suw, rozpoznanie jaki to silnik. Kosiarka 4-suw, rozpoznanie jaki to silnik.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    jeszcze takie pytanie mam,otóz jak widac mam uwalony kabel od świecy,trzeba cały iskrownik wymienic czy wystarczy cewke?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    aha ok,tylko po przegladnieciu szybko sieci nic szczególnego nieznalazłem,fajka to fajka ale jaka sprężyna? pozostaje mi obdzwonic okoliczne serwisy.
  • Poziom 11  
    po przeczytaniu paru postów na temat podobnej kosiarki mam watpliwosci co do krzywego wałka, zawor ssania zamyka sie pod koniec sprezania a wydechowy otwiera sie w polowie suwu pracy,wałek jest dobrze ustawiony na znaku ,a przy zdjetej obudowie komory korbowej przy kreceniu silnikiem zawory chodza dobrze, a jak sie założy obudowe problem jest ten sam.w czym moze tkwic problem?tak jak sie wczesniej domyślałem przez krzywy wałek rozrządu?
  • Poziom 11  
    chodzi mi o to że po sciganieciu głowicy zauważyłem ze zawór ssący zamyka sie pod koniec sprężania a wydechowy otwiera sie w połowie suwu pracy,natomiast po ściagnieciu komory korbowej rozrząd chodzi parwidlowo, ztad wysnułem z poczatku ze wałek rozrządu jest krzywy.