Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym zabezpieczyć tel przed magnesem?

gruby33 31 Maj 2010 15:33 944 3
  • #1 31 Maj 2010 15:33
    gruby33
    Poziom 18  

Mam pytanie. Otóż telefon, a dokładnie telefon Hensis ze Sferii (czy jakoś tak) będzie leżał blisko głośnika, a więc też magnesu (jakieś 4cm od niego, głośnik z subuferka basowego z głośników komputerowych, a więc nie za mocny).

I teraz pytanie jak zabezpieczyć ten telefon aby nic mu się nie stało? Bo wiem, że wyświetlacz może np. wylać i jakieś inne usterki też będą?

0 3
  • MagBoss
  • #2 31 Maj 2010 15:49
    ajpier
    Poziom 37  

gruby33 napisał:
    I teraz pytanie jak zabezpieczyć ten telefon aby nic mu się nie stało? Bo wiem, że wyświetlacz może np. wylać i jakieś inne usterki też będą?

Po pierwsze gdzie wyczytałeś że ci magnes z głośnika telefon uszkodzi.
    Po drugie jak chcesz zabezpieczać telefon to lepiej nie stawiać go na kolumnie.

0
  • #3 31 Maj 2010 18:49
    karolark
    Poziom 40  

gruby33 napisał:
    Mam pytanie. Otóż telefon, a dokładnie telefon Hensis ze Sferii (czy jakoś tak) będzie leżał blisko głośnika, a więc też magnesu (jakieś 4cm od niego, głośnik z subuferka basowego z głośników komputerowych, a więc nie za mocny).

Jak nie polozysz glosnikow na lcd to niewyleja :-)
    skad wiesz takie glupoty ? jedyny problem to moze byc w sliderach i klapkowcach moze zaklocac prace blokady telefonu ale to musialby byc neodym :-)

0
  • #4 31 Maj 2010 20:42
    gruby33
    Poziom 18  

No kiedyś tak wyczytałem już nie pamiętam gdzie.

Czyli jeśli nie dotknę do tego magnesu nic się z telefonem nie stanie?

A telefon niestety musi tam być. I nie na subwooferze ty w środku niego.

0