Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odpaleniem Laptopa Asus A6000

31 Maj 2010 17:02 2345 19
  • Poziom 8  
    Posiadam Laptopa Asus A6M i mam taki problem stało sie to nagle chodzil i wyłączyłem normalnie ., na drugi dzien odpalam i tak wciskam przycis power zapala sie dioda i po okolo 5 sekundach slychac piknięcie i sie sam wyłacza i tak na okrągło,Czym może to być spowodowane??.Proszę o pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    a mniej wiecej jaki tego koszt?
  • Poziom 9  
    a jakieś tańsze wyjscie z tego problemu jest ? czy ,usi być wymiana na nowy bo nie wiem wtedy czywymieniać czy cos nowego kupic
  • Poziom 9  
    aha rozumiem Tylko ciekawe czy u mnie to naprawią bo coś mi sie wydaje ze w moich okolicach tego nie zrobią to trzeba pomyśleć nad wysyłką
  • Poziom 9  
    Ja mam podobny problem z acerem...
    reballing w Poznaniu kosztuje od 200 do 350 pln i niedaja gwarancji, że sprzet wogóle ruszy...
  • Poziom 9  
    mnie dziś przez telefon serwisant powiedział, że tak drogo bo czas... bo coś tam..
    ale i tak gwarancji niedaje. Czy sprzęt ruszy czy nie to trzeba zapłacić a jak ruszy to może dziełać pare dni i siąść...

niewiem czy to nie strata pieniędzy...
  • Poziom 9  
    vogelek23 napisał:
    veet napisał:
    Czy sprzęt ruszy czy nie to trzeba zapłacić

Wcale nie trzeba płacić - wystarczy zmienić serwis.

widzisz, gdybyś byłz PZN to całkiem inna rozmowa by była;)
  • Poziom 9  
    ja mam asus a6kt i mam ten sam problem. Dałem go do serwisu to przegrzali mi luty, podziałał 3 dni i znowu to samo. Nie wiem czy naprawa tego sprzętu się jeszcze opłaca:cry:
  • Poziom 9  
    zapłaciłem im 120 zł(oni twierdzili że to gniazdo procesora) po tych 3 dniach co sie znowu popsuł zaniosłem im go znowu i leżał tam miesiąc po czym oddali bo jak twierdzą to przy wylutowywaniu gniazda procesora wszystkie kondersatory się odlutowują(wg mnie powiedzieli scieme bo nie chciało im sie tego robić) jak go odbierałem to zwrócili mi 70 zł
  • Poziom 9  
    Widzę też takie problemy macie i tak sie zastanawiam dam do naprawy zrobią za tydz 2 znowu i tak wkółko to są 2 wyjścia albo dawać do naprawy i ciągl e płacić albo sprzedać dobre częsci z lapka i dołożyć do nowego albo kupić stacjonarny