Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć laptop Lenovo do TV??

31 Maj 2010 17:45 14289 8
  • Poziom 2  
    Chciałabym podłączyć laptop Lenovo 3000 N200 do tv PHILIPS http://www.consumer.philips.com/c/telewizory/...r-32-cale-full-hd-1080p-32pfl5605h_12/prd/pl/ Kupiłam kabel vga,bo taki kazał gościu w sklepie,ale mam wrażenie,że to nie taki kabel. W TV przełączyłam na odbiór z komputera,ale laptop nie reaguje. Zmiana w ustawieniach w laptopie też nic nie daję. Nie jestem ekspertem, więc proszę o pomoc bardziej doświadczonych.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    "Zmiana w ustawieniach w laptopie też nic nie daję."
    o jakich ustawieniach piszesz?
    W laptopie musisz przełączyć wyświetlanie na zewnętrzny ekran (zazwyczaj jest to skrót klawiszowy Fn oraz któryś z rysunkiem telewizorka).
    PS. kabel jest dobry skoro da się go podłączyć.
  • Poziom 38  
    PPM na ikonę sterownika grafiki na pasku obok zegarka i "Właściwości grafiki..."
    Dalej już będziesz wiedział :D
  • Poziom 2  
    Pisząc ustawienia w laptopie miałam właśnie na myśli ppm na pulpicie. Ale wcisnęłam Fn + F7 i działa. Muszę tylko powiększyć na TV obraz. dzięki za pomoc:D
  • Poziom 38  
    justyna800717 napisał:
    Piszą ustawienia w laptopie miałam właśnie na myśli ppm na pulpicie
    Nie na pulpicie tylko...
    axelakis napisał:
    na ikonę sterownika grafiki na pasku obok zegarka
  • Poziom 2  
    może i na pasku,ale na pulpicie wyskakuje to samo okno. Jednak mam jeszcze 1 problem... brak głosu :cry:
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    W tym układzie głos musi osobno iść (jest w instrukcji TV gdzie ma być wtyk, a z notebooka z wy. słuchawkowego).

Polecam wybrać ekran pojedynczy (tylko zewnętrzny) i dobrać rozdzielczość pod TV.
    Jak rozłączysz to powinno przy następnym włączeniu notebooka wrócić na stare ustawienia matrycy. ;)
  • Poziom 2  
    Dziękuję bardzo za pomoc. Wszystko działa:D