Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszynka do strzyżenia włosów

Casio2705 31 May 2010 21:21 10320 5
    Casio2705
    Level 10  
    Witam. Zamierzam kupić dobrą maszynkę do włosów. Tylko nie wiem jaką brać :( mialem niedawno (z pół roku) temu Philipsa i nie byłem z niej zadowolony. Zacinała się. Dodam, że mam gęste, mocne włosy, więc potrzebuje sprzęt dobrej jakości. Cena max 300zł
    Dzięki za pomoc :)
    User removed account
    User removed account  
    Casio2705
    Level 10  
    A może ktoś poda jakieś konkretne modele?
    piokrza
    Level 27  
    Też zastanawiam się nad zakupem maszynki. Myślałem o tej do samo-strzyżenia Philipsa QC5170, ale jak usłyszałem opinię użytkownika który używał philips'ów od wielu lat to zrezygnowałem. Philipsy mają ponoć b słabe silniki o mocy do 5 watów. Bardzo łatwo się zacinają i psują. Podobno dobre (mocne) są Zelmera. Mają większą moc. Dobre ma tez podobno Ravanson. Szkoda że nie podają mocy maszynek. Przy gęstych włosach maszynka powinna mieć kilkadziesiąt wat mocy, a nie kilka.
    fishtank
    Level 13  
    Z profesjonalnych maszynek do 300zł moga byc podstawowe Babyliss koniecznie PRO, Wahl, Ermila. Ostatnio kupilismy Moser 1871, bezprzewodowa, ale ta na promocji 400zł najtaniej i jestesmy bardzo zadowoleni - dziewczyna w pracy uzywa Panasonica (kolo 700zł) i ten Moser jakoscia nie ustepuje. Z pozniejsza wymiana ostrzy nie bedzie problemu na pewno przy tych markach choc nie wiem jak z Babyliss. Zreszta przy domowym uzytkowaniu raczej nie predko sie zuzyja. Tak jak ktos poradzil mozna sprobowac tez w sklepie z profesjonalymi akcesoriami dla fryzjerow.
    User removed account
    User removed account