Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pomocy z ipod 30gb nie wykrywa

punisher77 31 Maj 2010 21:37 2302 2
  • #1 31 Maj 2010 21:37
    punisher77
    Poziom 8  

dotyczy ipoda 30gb
    zamiezalem zainstalowac xp sp3 na viste w latopie sony i byl podlaczony ipod
    gdy zaczelem instalowac pokazalo mi dysk i nie skumalem odrazu tylko skasowalem partycje a dopiero pozniej zajazylem ze byl to prawdopodobnie dysk ipoda
    gdy odlaczylem go to nie chcial sie wlaczyc pokazuje mi tylko jablko nie podswietlone resetowalem i nic
    nie wykrywa go w itunes ani windows vista nie pokazuje dysku ipoda co wczesniej nie stanowilo problemu
    podlaczalem do innego kompa i jest to samo
    pytanie jest oczywiste co moglo sie stac i jak z tym poradzic ?????
    szukalem odpowiedzi na moj problem ale nic nie moglem znalesc wkolko tylko itunes itp glupoty
    moze trzeba wgrac soft na ipoda tylko w jaki sposob jak go nie widac albo sterowniki w windowsie
    a moze przeinstalowac windowsa?
    w menadzeze urzadzen nie znajduje go a windows nie pokazuje zadnych problemow
    zmienialem i porty usb nie wiem co dalej robic

0 2
  • #2 31 Maj 2010 22:18
    misiekelk
    Poziom 22  

Opcja recovery w itunes .Tylko problem ze skomunikowaniem .Próbuj kombinacji menu?strzałki ,środek strzałki itp.az go wykryje .

0
  • #3 02 Lip 2010 07:01
    punisher77
    Poziom 8  

odp. zrobilem to tak
    podlaczylem ipoda do Mac OS X i byl widoczny a nastepnie itunes wgralem oprogramowanie zostalo pozniej juz tylko podlaczyc go do laptopa z windows i pobrac oprogramowanie przez itunsa aby moc nim operowac wlasie w tym systemie
    moze komus pomoglem bo widze ze nie bylo wczesniej takiego problemu
    narka all

0